Husqvarna w Mediolanie przedstawi aż trzy nowe modele szosowe. Dwa z nich będą prototypami, trzeci to gotowy do produkcji model na rok 2015. Na temat przeznaczenia tego motocykla można wnioskować z filmu promocyjnego.

Husqvarna, która od niedawna jest w rękach prezesa KTM Stefana Pierera przechodziła poważne zmiany. Najpierw całą produkcję przeniesiono do włoskiego Varese, by następnie wstrzymać produkcję. Kolejnym wstrząsem było połączenie Hysqvarny z Husabergiem i zapowiedź zakończenia produkcji motocykli szosowych.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Najnowszy film promocyjny Husqvarny może jednak wskazywać na plany powrotu utytułowanej marki na drogi. Od dłuższego czasu pojawiają się zapowiedzi prezentacji trzech nowych motocykli szosowych, wśród których z pewnością znajdzie się model inspirowany znakomitym konceptem 701.

Husqvarna kusi nowym motocyklem

Wiadomo niemal na pewno, że dwa z przygotowywanych na EICMA motocykli będą prototypami. Trzeci ma być jednak gotowym do produkcji motocyklem szosowym – to właśnie tego modelu dotyczy film promocyjny przedstawiony przez Husqvarnę.

Choć z kilku ujęć kół i dźwięku silnika trudno wiele wywnioskować, pewne jest, że nowa szosowa Huska będzie korzystać z techniki KTM. A zatem na EICMA może czekać na nas lekkie, zółto-niebieskie, napędzane mocnym austriackim singlem… podróżne enduro.

[sam id=”11″ codes=”true”]ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.