KTM Super Duke 1290 R to jeden z motocykli, który szturmem zdobył serca fanów na całym świecie. Oto opowieść o tym, jak ogromną pasję, nieposkromioną moc i bezkompromisowy design zamknięto w prostej konstrukcji.

KTM Super Duke jest dziełem studia projektowego Kiska, które ściśle współpracuje z KTM podczas tworzenia nowych motocykli wszystkich marek grupy KTM.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Wszystko zaczęło się od niemal niemożliwego do zrealizowania pomysłu stworzenia motocykla, na którym mógłby jeździć każdy według własnych umiejętności. Jednak podstawą tego motocykla miał być najpotężniejszy silnik ze stajni KTM – zmodyfikowana wersja napędu RC8.

Jak powstawał KTM Super Duke 1290 R

Podczas prac nad Super Duke projektanci z Kiska założyli, że nieprzeciętne możliwości silnika wymagają specjalnego podejścia do tematu. Postanowiono zatem odrzucać wszystko, co nie czyni motocykla szybszym lub lepszym.

W rezultacie ciężkiej pracy powstała potężna esencja motocykla, który szczyci się łatwością prowadzenia dla każdego użytkownika – zarówno doświadczonego stuntera, jak i początkującego adepta motocyklowej sztuki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.