Nowa Honda Gold Wing tuż tuż. Opublikowany przez Japończyków film daje do zrozumienia, że najnowszy Goldasem to nie tylko spore nadzieje sprzedażowe, ale też kamień milowy w historii tego nadzwyczajnego turystyka.

O przymiarkach do nowej wersji Gold Winga pisałem 9 sierpnia. Jeden z najbardziej luksusowych motocykli na świecie z uroczego grubaska ma zmienić się w dobrze przypakowanego trenera osobistego. Bezkresne morze plastików i proporcje zbliżające GoldWinga do samochodów zostały bardzo korzystnie przeprojektowane, co sprawia, że nowa odsłona motocykla ma w sobie więcej dynamiki i tchnie nowoczesnością.

Oprócz zabiegów czysto stylistycznych nowy Gold Wing dostanie zapewne sporą garść najnowszej technologii ze stajni Hondy. To jednak tylko kosmetyka – w filmie zapowiadającym premierę Goldasa Japończycy wyraźnie dają do zrozumienia, że to nie technologia, a historia tego kultowego sprzętu jest dla nich sprawą priorytetową.

W krótkiej zajawce pojawiają się wszystkie odsłony superturystyka – to prawdziwa gratka dla miłośników modelu, ale też niezwykła lekcja historii motocyklizmu dla nas wszystkich.

Honda Gold Wing 2018 – trailer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.