Narowisty motocykl zrzuca swojego pana
[WYPADKI MOTOCYKLOWE]

-

Jest w motocyklowych akrobacjach coś, co zawsze kusi bikerów. Może chodzi o chęć sprawdzenia swoich umiejętności, może o próbę zrobienia wrażenia na przechodzących nieopodal dziewczętach – nie wiemy. Wiemy, że nie każdy motocykl takie ewolucje lubi.

Oto znakomity przykład na to, że nie tylko rumaki mają swoje dąsy. Podobnie jak konie nie mają czasem ochoty skakać przez przeszkody albo galopować bez sensu, tak i motocykle dają czasem upust swojemu zniecierpliwieniu dziwacznymi zachowaniami swych właścicieli.

Motocykl zrzuca kierowcę

Na zamieszczonym filmie widzimy bikera dosiadającego poważnie objuczoną maszynę enduro. Kiedy zapala się zielone światło, postanawia on wystartować na jednym kole. Niestety, załadowany motocykl ma inne plany – zrzuca kierowcę i postanawia kontynuować dalszą podróż samotnie.

Drogi kolego, gorąco polecamy powrót do jakże nielubianych przez nas zajęć z fizyki. Konkretnie chodzi nam o lekcję na temat grawitacji.

ANALIZA WYPADKU

Warunkimiasto

Nawierzchniaasfalt

Motocyklobjuczony enduro

Pogodadobra

Główny błądbrak umiejętności

Konsekwencjeujma na honorze

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY