Nowy model Ducati już jesienią. I całkiem nowa strategia marketingowa

-

Ducati coraz bliżej wprowadzenia nowego modelu. Według nieoficjalnych informacji ma to być rodzaj scramblera – motocykla przystosowanego do różnych nawierzchni. Prezentacja ma nastąpić już na listopadowych targach EICMA w Mediolanie.

W ofercie włosko-niemieckiego koncernu wyraźnie brak kilku typów motocykli. Oprócz dostępnego dawniej sportowego turystyka (model ST3) Ducati nie oferuje dziś także zyskującej popularność maszyny uterenowionej, takiej, jak np. Triumph Scrambler.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że szefowie Ducati pracują nad nową strategią sprzedaży, która przewidywać będzie nie tylko rozszerzenie dotychczasowej grupy docelowej, ale także zmianę jej profilu. Wiązać się to będzie m. in. z wprowadzeniem tańszych modeli przeznaczonych na wybrane rynki, oraz stopniową zmianę wizerunku marki: z ekskluzywnego gadżetu na niezawodny i użyteczny motocykl.

Nowy model Ducati  mógłby być napędzany silnikiem chłodzonym cieczą, znanym z modelu Hypermotard, z którym dzieliłby także niektóre elementy konstrukcji. Na razie jednak nic nie wiadomo na pewno, będziemy zatem czekać na więcej sygnałów z Borgo Panigale.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY