Moto Kamasutra, czyli połączenie erotyki z motocyklami przy dużej dawce humoru

-

Wbrew pozorom ten film ani trochę nie jest wulgarny. Jest natomiast bardzo zabawny: Rosjanom ze strony vshleme.com udało się w dowcipny sposób pokazać co by było, gdyby motocykl oznaczał pozycje seksualne.

Spełnieni po obejrzeniu filmu będą posiadacze (i posiadaczki) wszystkich typów motocykli. Tych z Was którzy film odpalą w pracy uspokajamy: jest bezpieczny (SFW, czyli Safe for Work), możecie nawet włączyć głośniki. Koleżanki i kolegów z pracy może tylko zaniepokoić Wasz głośny śmiech. Radzimy też zaopatrzyć się w chusteczki – problemem może być opluty monitor.

 

Film

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY