Motocyklista przyłapany przez reporterów popularnego programu telewizyjnego na jeździe pod prąd, groził filmowcom. Stracił motocykl, kiedy policja odkryła, że biker nie ma uprawnień, a motocykl  ubezpieczenia.

People Behaving Badly (Ludzie Robią Źle) to popularny w USA program telewizyjny pokazujący niebezpieczne i niezgodne z prawem zachowania kierowców na drodze. Reporterzy uzbrojeni w kamery podróżują po amerykańskich drogach w poszukiwaniu sensacji tak lubianej przez widzów.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Podczas realizowania jednego z odcinków w San Francisco kamery programu zarejestrowały motocyklistę, który przegapiwszy zjazd z autostrady, zdecydował się zjechać rampą wjazdową pod prąd. Kiedy biker spostrzegł filmujących go ludzi zaparkował motocykl, przeszedł przez kilka pasów ruchu i zaczął grozić reporterom żądając skasowania materiału.

Ludzie Robią Źle

Filmowcy nie ugięli się pod ciężarem gróźb i zawiadomili policję. Okazało się, że krewki biker podróżował nieubezpieczonym motocyklem w dodatku bez uprawnień do prowadzenia jednośladów. Zgodnie z obowiązującym w Kalifornii prawem policja odebrała mu motocykl.

[sam id=”11″ codes=”true”]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here