Światowa premiera Long Way Up będzie miała miejsce 18 września na Apple TV+. To nowym, epicki serial o tematyce związanej z motocyklami, w którym, po ponad dziesięciu latach od swojej ostatniej motocyklowej podróży po świecie, występują Ewan McGregor i Charley Boorman.

Światowa premiera pierwszych trzech odcinków Long Way Up będzie miała miejsce w Apple TV+ w piątek, 18 września, a nowe odcinki będą ukazywać się co tydzień. Podczas swojej, najtrudniejszej jak dotąd, wyprawy Ewan i Charley pokonują w ciągu 100 dni odległość 13 000 mil, przekraczając 16 przejść granicznych i przejeżdżając przez 13 krajów. Startują z Ushuaia, miasta znajdującego się na krańcu Ameryki Południowej. Trasę wyprawy, biegnącej przez piękne, lecz słabo znane tereny Ameryki Południowej i Środkowej, pokonują na wykorzystujących najnowocześniejsze technologie elektrycznych motocyklach Harley-Davidson LiveWire®, aby między innymi pokazać drogę do zrównoważonego rozwoju naszej planety.

 

Nowy serial dokumentować będzie doświadczenia Ewana i Charleya związane z ich przejazdem przez Argentynę, Chile, Boliwię, Peru, Ekwador, a następnie Kolumbię, kraje Ameryki Środkowej i Meksyk.

Firma Harley-Davidson jest zachwycona tym, że jej motocykle pojawiły się w serialu Long Way Up z Ewanem McGregorem i Charleyem Boormanem. Model Harley-Davidson LiveWire™ to ekscytujący motocykl elektryczny, który poszerza granice osiągów, technologii i wzornictwa w świecie motocykli. Motocykle LiveWire, którymi będą podróżować bohaterowie nowego serialu, zostały wyprodukowane i zmodyfikowane w taki sposób, aby granice przesunąć na koniec świata i umożliwić tę epicką wyprawę. Motocykle LiveWire są dostępne w wybranych salonach Harley-Davidson na całym świecie.

Long Way Up to serial dokumentalny, będący kontynuacją przygód Ewana McGregora i Charleya Boormana przedstawionych w serialach Long Way Round i Long Way Down.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.