Choć listopad jest miesiącem, w którym zdecydowanie mniej jeździmy na motocyklach, nie oznacza to wcale, że przestajemy o nich myśleć i nie chcemy o nich czytać. Świadczą o tym rekordowe zasięgi serwisu Motovoyager, właśnie w minionym miesiącu. Nasz serwis zdecydowanie też przoduje w zasięgach na facebooku wśród WSZYSTKICH liczących się krajowych portali o tematyce motocyklowej.

W minionym miesiącu, listopadzie, pobiliśmy nasz dotychczasowy, kwietniowy rekord (510 tys. UU) i nasze artykuły zagościły na urządzeniach 558 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy wykonali ponad 920 tysięcy odsłon! To napawa nas ogromnym optymizmem, bo potwierdza tylko nasze zakusy na stanie się liderem rynku polskich internetowych mediów motocyklowych.

Czy to nie przesada? Megalomania? Skądże! Po 13 miesiącach pracy nad nowym serwisem Motovoyager zdeklasowaliśmy dużo większą konkurencję (nasz fanpage polubiło do tej pory jedynie 29 tys. użytkowników facebooka), włączając w to fp ponad 16 razy większego, dotychczasowego lidera…

Tylko w ostatnim tygodniu nasze posty wywołały ponad 450 tysięcy reakcji! To totalna deklasacja wszystkich liczących się na rynku serwisów! Oznacza to też, że liczba polubień fp to tylko liczba, która absolutnie nic nie znaczy. Najważniejsze są ciekawe, chętnie udostępniane przez użytkowników facebooka treści, które odpowiadają na niezadane pytania, informują o motocyklowych ciekawostkach ze świata i kraju, radzą, bawią i uczą. W tym, czyli w bieżącej pracy redakcyjnej, jesteśmy zdecydowanie najlepsi (a nad SEO pracujemy…)! Niech poświadczy o tym zasięg naszych postów…

Nasze posty w ostatnim miesiącu (a dokładniej w 28 dni listopada – taki zakres pozwala wybrać facebook) wyświetliło 3,4 miliona użytkowników tego portalu, którzy wykonali prawie milion reakcji (lajków, udostępnień, komentarzy oraz oczywiście kliknięć w załączone linki) co pozwoliło nam stać się niezaprzeczalnym liderem wśród fanpage’y portali o tematyce motocyklowej.

Od dawna też widzimy, że jako portal staliśmy się swojego rodzaju trendseterem i nasze pomysły na zasięgowe treści często są mniej lub bardziej modyfikowane, i publikowane na innych portalach. Cieszy nas to, że także przykładamy się do sukcesów naszej konkurencji!

Motovoyager, z 1,3 mln odsłon w czerwcu, w czołówce polskich mediów motocyklowych…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.