Chciałbyś poczuć jak to jest jechać nieskrępowanie, tam gdzie cię oczy poniosą, na przykład na najnowszym BMW R 1250 GS*. Nie martwić się limitem kilometrów, obawą o zwrot kilkutysięcznej kaucji, ograniczeniem czasowym? Myślisz, że jedynym rozwiązaniem jest kupienie takiego motocykla? Otóż niekoniecznie! Możesz go także wypożyczyć…

Niektórzy zapominają, że w motocyklizmie najważniejsze jest nie posiadanie motocykla na własność, a przygoda, jakiej na nim i dzięki niemu możemy doświadczyć. Chęć zakupu motocykla jest czymś absolutnie naturalnym, ale im bardziej jest ona świadoma, tym będziemy z niej finalnie bardziej zadowoleni.

Wypożycz przed zakupem

BMW R 1200 GS wypożycz z dowozem motocyklem.pl

Chcesz zakupić najnowszy, ekskluzywny motocykl, na przykład BMW R 1250 GS? Przecież nie kupisz kota w worku, to jasne! Umawiasz się zatem na jazdę testową u swojego dealera. Napotykasz jednak masę ograniczeń. Motocykl wydany jest tylko na godzinę lub kilka godzin. Masz ograniczoną liczbę kilometrów, najczęściej 50 – może 100. Dodatkowo musisz zapłacić kaucję w wysokości kilku tysięcy złotych, bezzwrotną, w razie gdyby coś się stało – to tzw. udział własny podczas likwidowania szkody komunikacyjnej z ubezpieczenia AC.

To wszystko nie brzmi zachęcająco. Bo jak sprawdzić wygodę rzeczonego BMW R 1250 GS w długiej trasie, jeżeli masz możliwość przejechania tylko 25 kilometrów w jedną stronę? Sprawdzić komfort kilkugodzinnej jazdy, podczas gdy w siodle możesz spędzić maksymalnie godzinę, czy dwie – wliczając w to jeszcze tankowanie na stacji benzynowej (bo bierzesz motocykl z pełnym bakiem i oddajesz z pełnym – taka jest najczęściej umowa z dealerem).

Nie ograniczaj się – wypożycz!

BMW R 1200 RT wypożycz z dowozem motocyklem.pl

Nie podobają ci się te wszystkie ograniczenia? A może po prostu nie jesteś zainteresowany zakupem motocykla, a chcesz na nim po prostu przeżyć niczym nieskrępowaną przygodę? Nie prostszego! Wypożycz swój wymarzony motocykl – np. najnowsze BMW R 1250 GS z największej w Polsce, działającej na terenie całego kraju (i nie tylko) wypożyczalni motocykli z dowozem Motocyklem.pl.

Wypożyczamy motocykl od motocyklem.pl – jak to działa?

Wszystko jest bardzo proste, procedury są ograniczone do minimum, a wypożyczalnia wprowadziła tak wielkie ułatwienia, z istnienia których nie zdawałeś sobie sprawy…

BMW R 1200 GS wypożycz z dowozem motocyklem.pl

Po pierwsze wybierz swój motocykl marzeń spośród pięciu modeli dostępnych w ofercie. Zdecyduj, czy chcesz pokonywać szybko i wygodnie kilometry na turystycznym BMW R 1200 RT, nie ograniczać się do samych dróg utwardzonych na BMW R 1200 i 1250 GS, czerpać przyjemność z dynamiki trzycylindrowego, sportowego silnika turystycznej Yamahy Tracer 900, czy po prostu rozkoszować się jazdą, bez potrzeby zawracania sobie głowy takimi rzeczami jak zmiana biegów, na Hondzie NC 750 X DCT…

Honda NC 750 X wypożycz z dowozem motocyklem.pl

Następnie doposaż go w potrzebne ci akcesoria: kufry, nawigacja, uchwyt na telefon, kamery Go Pro, ale i części motocyklowej garderoby, jak kaski czy rękawice – czego tylko potrzebujesz. Robisz to oczywiście online, bez potrzeby wychodzenia z domu na stronie Motocyklem.pl. korzystając w tym celu z bardzo przyjaznego konfiguratora sprzętu.

BMW R 1200 GS wypożycz z dowozem motocyklem.pl akcesoria nawigacja

Następnie zarezerwuj wybrany i skonfigurowany przez ciebie pojazd, a rezerwację potwierdź przesłaniem zaliczki. A co z kaucją? Nie wpłacaj jej wcale! Za dodatkową opłatą – wynoszącą jedynie 39 zł dziennie – możliwe jest jej zniesienie, wraz z odpowiedzialnością za poczynione szkody. To pakiet Pełna Ochrona, który oczywiście nie jest obowiązkowy… Do tej pory nie było ciężko, prawda? Ale teraz już tylko z górki! Motocykl zostanie dowieziony we wskazane przez ciebie miejsce – do twojego przydomowego garażu czy pod drzwi twojej firmy. Chcesz wykorzystać motocykl do przejechania z punktu A, bo punktu B i oddać go na drugim końcu Polski? Żaden problem – motocykl zostanie odebrany z dowolnego miejsca w kraju, a jeżeli zmienią się twoje plany, wskazane wcześniej miejsce możesz zmienić w trakcie trwania najmu.

A co jeśli się w ostatniej chwili się rozmyślisz lub wypadnie coś nieoczekiwanego?

Teściowa wpadła z nieoczekiwaną wizytą? Zapomniałeś o urodzinach żony? Masz możliwość odwołania wyjazdu w dowolnej chwili, nawet w dniu startu, wpłacona zaliczka nie przepada, a pozostaje do wykorzystania bezterminowo na usługi Motocyklem.pl. Rezerwuj zatem swobodnie, a gdy los pokrzyżuje twoje plany, po prostu zmień termin wypożyczenia.

Motocyklem.pl wypożycz Tracer 900

Czy masz jakieś ograniczenia?

Tak – niech działa jedynie twój własny rozsądek – Motocyklem.pl nie ogranicza twoich zapędów odkrywcy, nie dyktuje miejsca w którym możesz doświadczać przygody. Natomiast jeśli potrzebujesz pomocy, albo nagle zmienisz plany, to… wypożyczalnia czynna jest 24h na dobę i 7 dni w tygodniu – także w święta. Poinformuj pracowników wypożyczalni o swoich potrzebach i spodziewaj się natychmiastowej reakcji!

Prawda, że proste? Przetestuj w realnych warunkach swój wymarzony motocykl wypożyczając go przed zakupem lub nie kupuj go wcale, by spełnić swoje okazjonalne, wyjazdowe marzenia!

* najnowsze BMW R 1250 GS już w najbliższym czasie będzie dostępne w wypożyczalni motocyklem.pl

BMW R 1200 RT wypożycz z dowozem motocyklem.pl3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.