BMW zaprezentowało trzy motocykle z segmentu średnich enduro, któe walczyć będą o klienta w sezonie 2017. F700GS, F800GS i F800GS Adventure będą spełniać normę Euro 4 i otrzymają m.in. nowe mapy zapłonu.

Modele F700GS i F800GS (w dwóch wersjach) są propozycją Bawarczyków dla wszystkich motocyklistów, którzy chcą skorzystać z jakości i prestiżu marki w segmencie enduro, lecz słynny R1200GS przerasta ich gabarytami i/lub ceną. Napędzane dwucylindrowymi rzędówkami oraz łańcuchem motocykle są wyraźnie lżejsze i bardziej poręczne na co dzień.


W roku modelowym 2017 koniecznością stało się spełnienie warunków normy emisji spalin Euro 4 i trzy niemieckie średniaki zostały do tego przystosowane. Przy okazji poprawiono elektroniczną przepustnicę, która pracować będzie w czterech trybach: Road, Rain, Enduro i Enduro Pro. Lekkiej kosmetyce poddano również zestaw wyświetlaczy.

f2

W zestawie fabrycznych akcesoriów pojawi się nowy tłumik Akrapovic. Motocykle w stosunku do poprzedników otrzymają też lekkie poprawki kosmetyczne, takie jak chromowana osłona chłodnicy. Niestety nie znamy jeszcze cen ulepszonych średniaków BMW.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.