Czym jest mobilna wulkanizacja?

-

Masz przed sobą wymianę opon? A może zdarzyło ci się nieprzewidziane zdarzenie drogowe. Przeczytaj poniższy wpis, aby dowiedzieć się, czym jest mobilna wulkanizacja oraz jaki jest to koszt. 

Czym jest mobilna wulkanizacja?

Mobilna wulkanizacja to fachowa pomoc w nagłych wypadkach to szybka wymiana opon z dojazdem do klienta, o każdej porze dnia i nocy, przez cały rok. Taka usługa sprawdzi się najczęściej podczas ekstremalnych warunków.

Mobilny serwis opon obejmuje takie usługi jak:

  • wymianę opon
  • wyważenie kół
  • odkręcenie każdej „zapieczonej” lub uszkodzonej śruby w kole (nawet kiedy nie ma zapieczenia antykradzieżowego)

Przykładem firmy, która ma kompleksowe usługi z dojazdem do klienta na terenie Warszawy i okolic jest wulkanizacja24.waw.pl. Profesjonalny mobilny serwis Warszawa opon oznacza, że fachowcy dojeżdżają już z całym niezbędnym sprzętem oraz potrzebnymi materiałami. Doświadczeni specjaliści najczęściej mają zlecenia do naprawy opon lub też wyważenia kół. Inną kategorią jest sprzedaż opon.

Ile czasu potrzeba do wymiany opon?

Jeżeli chodzi o sezonową wymianę opon to okres może być dłuższy. Mobilna wulkanizacja jest jednak ekspresową usługą, która nie powinna zająć więcej niż kilka godzin. Do mobilnego serwisu opon mogą zgłaszać się osoby prywatne oraz firmy.
Ekipa stara się być jak najszybciej na miejscu awarii, aby pomóc w naprawie opon. Na miejsce przyjeżdżają oczywiście doświadczeni fachowcy. Mają oni bogate doświadczenie również za samochodami ciężarowymi. Posiadają przenośne klucze udarowe pozwalające na mobilną wulkanizację.

Ile kosztuje kompleksowy mobilny serwis opon?

Ceny za naprawę ogumienia, czy jego wymianę, są zależne od typu samochodu, w którym wymienia się opony. Przykładowo cena będzie inna dla auta osobowego, pojazdu typu mały SUV, czy VAN-a, inna dla dużych SUV-ów, czy pojazdów dostawczych.

Inne ceny dotyczą wymiany opon na felgach stalowych, a inne na aluminiowych. Ceny to średnio 120-200 złotych za wymianę.

Taka mobilna wulkanizacja to również przechowalnia opon oraz naprawa ogumienia, niekoniecznie tylko wymiana na nowe.

Inne usługi to np.:

  • Wyważenie kół z testem drogowym 150 zł – 240 zł/4 szt.
  • Pompowanie kół azotem około 30zł/4 szt.
  • Dopłata za wymianę opon typu „run flat” około 40 zł/4 szt.
  • Utylizacja opony do 21’ około 5 zł/1 szt.
  • Worki na opony około 10 zł/4 szt.

Jak widać są to usługi w dobrej cenie. Pracownicy dojadą na terenie województwa mazowieckiego.

Czy decydowaliście się kiedyś na taką kompleksową wulkanizację? Jakie są waszym zdaniem zalety mobilnej wulkanizacji?

Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami. Wchodzisz w to?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY