czw., 09 gru 2021

Zapraszamy na XXV Festiwal Rock, Blues & Motocykle [opis, zaproszenie]

-

W tych niezwykle ciekawych czasach oddech normalności jest potrzebny każdemu z nas. Po okresie restrykcji, lockdownów i innych “rewelacji” to, czego potrzebujemy to droga, przygoda, muzyka, śmiech i zabawa. Co zatem będzie lepsze niż największy w Polsce festiwal motocyklowy?
W dniach 8-10.07.2021 odbędzie się jubileuszowy XXV Festowal Rock, Blues & Motocykle w Łagowie Lubuskim – zlot motocyklowy z potężnym rozmachem! W tym roku również Motovoyager jest patronem medialnym imprezy.
Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego warto tam być!

 • O Festiwalu
 • Jak to wygląda?
 • Koncerty, atrakcje, konkursy
 • Wygraj Indian Scout
 • Bezpieczeństwo COVID
 • Termin, lokalizacja, bilety

25 lat Festiwalu R,B&M

Zapraszamy na XXV Festiwal Rock, Blues & Motocykle [opis, zaproszenie]

Pierwszy Festiwal miał miejsce tak naprawdę 26 lat temu. Jak można się domyśleć, ćwierć wieku jego historii przypadło w 2020, jednak pandemia pokrzyżowała plany organizacyjne, dlatego wielka celebracja przypadła na następny możliwy termin, czyli 2021. Impreza cyklicznie organizowana jest przez klub motocyklowy 96 MC Poland i otwarta jest na motocyklistów każdej maści, bo po prawdzie to każdy znajdzie tam dla siebie coś ciekawego.

Jak to wygląda?

Zapraszamy na XXV Festiwal Rock, Blues & Motocykle [opis, zaproszenie]

Wyobraź sobie urokliwe miasteczko z brukowanymi uliczkami, kamieniczkami, jeziorem, zamkiem, kawiarenkami. Teraz wyobraź sobie to miejsce latem, kiedy wszystko jest zielone, ludzie chodzą uśmiechnięci, a jedzenie pyszne.


Zapraszamy na XXV Festiwal Rock, Blues & Motocykle [opis, zaproszenie]

A teraz nałóż na ten obraz tysiące (tak, tysiące) motocyklistów. Tłumy uśmiechniętych ludzi, muzyka, stragany, motocykle, parady, koncerty, zabawa. 

Zapraszamy na XXV Festiwal Rock, Blues & Motocykle [opis, zaproszenie]

Tak właśnie wygląda Festiwal R,B&M w Łagowie. Jest to połączenie twojego wymarzonego urlopu z festiwalem muzycznym ze zlotem motocyklowym. Na prawie tydzień to wspaniałe miasto położone nie tak daleko największego na świecie pomnika bóstwa rozpościerającego swe ręce nad świebodzińską Biedronką, jest praktycznie opanowane przez motocyklistów. Jeżeli chcesz, to idziesz na koncert na zlotowisko lub pod scenę położoną w ruinach starego zamku, uczestniczysz lub oglądasz paradę motocyklową albo przechadzasz się między straganami próbując lokalnych specjałów lub craftowego piwa.

Zapraszamy na XXV Festiwal Rock, Blues & Motocykle [opis, zaproszenie]

Nie chcesz? Możesz wynająć kajak lub rowerek wodny i zrelaksować się na jeziorze. Jeżeli zaś masz w sobie duszę odkrywcy, możesz poszukać przygody wśród rozsianych pod niemiecką granicą wsi, gdzie min możesz zwiedzać rozległe podziemia Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Fajnie, prawda?

Koncerty, atrakcje i konkursy

Zapraszamy na XXV Festiwal Rock, Blues & Motocykle [opis, zaproszenie]

Jak ma wyglądać jubileuszowy Festiwal? Przede wszystkim oprócz wspomnianych atrakcji czeka nas mnóstwo rozrywki. W tym roku zagra dla nas mnóstwo ciekawych zespołów z dynamicznym i zabawnym Nocnym Kochankiem na czele. 

Indian Scout – Twój… NA ZAWSZE!

Zapraszamy na XXV Festiwal Rock, Blues & Motocykle [opis, zaproszenie]

Co roku Festiwal wypełniony jest wszelkiej maści konkursami, lecz główną atrakcją tradycyjnie jest obdarowanie wylosowanego szczęśliwca nowiutkim motocyklem! Na XXV edycji festiwalu będzie to nie lada gratka, ponieważ firma Indian Polska ufundowała dla jednego wybrańca nietuzinkowy motocykl jakim jest Indian Scout w customowym malowaniu.

Zasady bezpieczeństwa COVID

Festiwal w tym roku organizowany jest przy zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Impreza odbywa się na rozległym terenie miasta Łagów. Przy organizacji jak zwykle pomaga Policja oraz na miejscu obecne będą służby medyczne. W strategicznych miejscach organizator umieści pojemniki z płynami do dezynfekcji. Warto pamiętać o maseczce, a osoby zaszczepione z pewnością zaoszczędzą wiele zachodu organizatorom o ile zabiorą ze sobą zaświadczenia o szczepieniu.

Termin, lokalizacja, bilety

Łagów Lubuski znajduje się niedaleko Świebodzina, tuż pod granicą niemiecką.

Termin to 8-10.07.2021 (lecz wiele osób przyjeżdża na miejsce już wcześniej). W mieście i okolicach znajdziemy liczne pola namiotowe, hoteliki oraz pensjonaty. Jeżeli chcesz ulokować się poza miastem w komunikacji pomogą Ci liczne taksówki kursujące w tym czasie po okolicy.

Fanpage
Strona Festiwalu

Zapraszamy na XXV Festiwal Rock, Blues & Motocykle [opis, zaproszenie]

Ceny biletów:

 • 96,00 zł – 3 dniowa wejściówka
 • 120,00 zł – 3 dniowa wejściówka + blacha
 • 160,00 zł – 3 dniowa wejściówka + blacha + koszulka zlotowa
 • 170,00 zł – 3 dniowa wejściówka + T-shirt Premium
 • 200,00 zł – 3 dniowa wejściówka + blacha + T-shirt Premium

Bilety będą do nabycia na miejscu, ale już ruszyła przedsprzedaż.


Zapraszamy i do zobaczenia na miejscu!

Jarek Dobrowolski
Jarek Dobrowolski, miłośnik dwóch kółek, którego nie zatrzymuje nic poza głębokimi śniegami. Autor kilku projektów literackich. Celem jednego z nich jest przekroczenie granicy pomiędzy byciem turystą, a rasowym podróżnikiem i odnalezienie prawdziwego znaczenia tego czym jest przygoda i jak ją rozumiemy. Ciągle poszukujący minimalistycznych rozwiązań przynoszących maksymalne efekty ostrożnie dobiera wyposażenie oraz szlifuje umiejętności. Beznadziejnie zakochany w swoim BMW R1150 GS adventure.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

Nestor przekazuje na licytację WOŚP swojego H-D Electra Glide z 2010! Licytuj, pomagaj!

Nieodłącznym elementem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są towarzyszące jej, coroczne, internetowe aukcje. Tak też jest i w tym roku, przed 30. Finałem, który...

Motocykl po turecku – wyprawa starym KTM-em 990 ADV do Wschodniej Anatolii [cz.9: górskie, kręte asfalty, zapierające dech widoki]

Historia, na którą się właśnie natknęliście, traktuje o charakterach ludzi, trudach letniej, trwającej miesiąc podróży po pięknej, zaskakującej i nieprzewidywalnej Turcji. Przed wami ósma...

Policyjny dron w spektakularnej akcji pt. Łapanka pieszych…

Policja łapie przestępców? Oczywiście! Zobaczcie tę spektakularną akcję polskiej policji wymierzoną w bezczelnych pieszych, którzy w mieście przechodzą przez jezdnię poza miejscami do tego...

Jak długo trwała najdłuższa podróż motocyklowa na świecie? 735 000 kilometrów i odwiedzone 232 kraje – poznajcie Emilio Scotto

Podróżowanie z roku na rok staje się coraz łatwiejsze i dostępne dla znacznie większej liczby osób. To nie zmienia jednak faktu, że rekordowa podróż...

Jak działa nowy system e-Toll? Aby uniknąć mandatu i problematycznej rejestracji skorzystaj z tego sposobu!

1 grudnia w życie weszła kolejna zmiana, która tym razem dotyczyła zupełnie nowego systemu naliczania opłat za jazdę po płatnych odcinkach autostrad w Polsce....