Nowy Tracer 7 i 7 GT oficjalnie zaprezentowane. Co się zmieni oprócz nazwy? Nowy GT seryjnie zostaje wyposażony w komfortową kanapę, wysoką szybę oraz 40 litrowe kufry boczne w kolorze lakieru. Czy tylko to się zmieni?

W rok 2021 nowe małe Tracery wjeżdżają z nową nazwą. Zupełnie jak u ich większych braci, wypadają z niej oba zera. Będzie prościej, krócej i… łatwiej do zapamiętania. Dwucylindrowiec napędzający małe Tracery będzie dostosowany do normy Euro 5.

Tracery 7 wyposażone zostały w nowe owiewki, nadające im nieco agresywniejszego charakteru oraz nowe reflektory, podkreślające ich zadziorność. Poprawie uległa też egronomia kierowcy i pasażera, ma być dłużej wygodnie…

Podstawowa wersja, czyli Tracer 7 pozostaje bez większych zmian, natomiast wersja GT już seryjnie zyska bogatsze wyposażenie. Model ten seryjnie został wyposażony w kufry boczne o pojemności 20 litrów w kolorze lakieru (Tech Kamo, Redline lub Icon Grey),

wyższą o 92 mm i szerszą o 700 mm szybę czołową oraz wygodniejszą kanapę z przeszyciami oraz zmiennej gęstości gąbką. Jej zadaniem jest poprawa komfortu i… trzymania kierowcy i pasażera podczas bardziej dynamicznej jazdy.

Nie mamy żadnych informacji o zmianie parametrów silnika, dlatego możemy założyć, że osiągi dwucylindrowca CP2 pojemności 689 cm3 zostaną utrzymane na tym samym poziomie co w wersji Euro 4. Oba modele dostępne będą też w wersji zblokowanej, na prawo jazdy A2. W krajowych dealerstwach Yamahy nowe motocykle pojawią się w lutym 2021 roku.

Cena jeszcze nie została podana, ale wersja GT powinna kosztować w okolicy 40 000 zł.

Więcej informacji na stronie importera motocykli Yamaha.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.