Rosyjski gang motocyklowy “Nocne Wilki”, znany z przyjacielskich stosunków z Władimirem Putinem, planuje przejechać przez Polskę podczas rajdu organizowanego z okazji rocznicy zakończenia II wojny światowej.

Nocne Wilki to klub motocyklowy, który znany jest z licznych powiązań ze światem przestępczym. Nie jest także tajemnicą, że jednym z jego członków jest prezydent Rosji Władimir Putin, a klubowicze aktywnie wspierają działania Kremla.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Najnowszym pomysłem Nocnych Wilków jest rajd motocyklowy z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Trasa przebiegać będzie śladami Armii Czerwonej – motocykliści wystartują więc z Moskwy, przejadą między innymi przez Mińsk, Wrocław, Brno, Bratysławę, Wiedeń, i Pragę.

Ważnym elementem rajdu ma być uroczysty wjazd do Berlina. Na stronie internetowej klubu czytamy: “(…)kolumna motocykli z flagami przejedzie przez miasto, oddając w ten sposób hołd zmarłym i weteranom Wielkiej Wojny Ojczyźnianej”.

W 2013 r. Władimir Putin z powodu bliskich związków z “Nocnymi Wilkami” został przez służby specjalne Finlandii umieszczony na liście członków grup przestępczych.

13 KOMENTARZE

  1. Złowieszczy … ??? Niby dlaczego ? Sposób na uczczenie zwycięstwa nad faszyzmem ! Dobry sposób ! Po co do tego polityczna otoczka ? Po co podziały motocyklowej braci ?

  2. Bardzo fajny pomysł na wyjazd motocyklowy! Nie na trasie, ale z chłopakami to napić się wypada a nie pie… ć. Motocykliści 3mać sie razem!

  3. ha ha ha. Andrzej i cobra. Powiedzcie Nocnym Wilkom -“po co do tego polityczna otoczka?”Napijcie się z nimi nie wznosząc toastów za Putina, Krym i Wielką Rosję.Spróbujcie “3mać się razem” nie podzielając ich poglądów politycznych (zapewniam was że je mają).Jak wrócicie bez skrzywionego dzioba to Wam pogratuluję. Nocne Wilki nie od dziś mają opinię putinowskiej bojówki i sumiennie na nią pracują.Poczytajcie sobie o nich.

  4. MYA W SZKOLE NA ZPT JUSZ SZYKUJEMY DESKI Z POWBIJANYMI GWOŹDZAMI – BENDZIEMY PRZYGOTOWANIE – TRZEBA TYLKO PODAĆ DOKŁADNOM TRASE I MNIEJ WIENCEJ GODZINY PRZEJAZDU

  5. A jednak…Niemcy dali im wizy więc mogą jeździć po całej Europie. No super. Z drugiej strony my mamy Rajd Katyński. Oby to nie była prowokacja – bo na to się zanosi.

  6. coś może być na rzeczy, bo oni byli nie dawno w Polsce na odsłonięciu jakiegoś pomnika. Nie było żadnych protestów , a cała wizyta przeszła niemal bez echa.Zupełnie więc nie rozumiem skąd teraz taka nagonka kiedy jadą nie do nas tylko tranzytem do Niemców??

  7. Jasiu SUPER, BARDZO DOBRZE !!!! Siadaj ,trzy plus. A co do reszty( tej anty) Ciekawe czy będziecie mieli takie same jaja jak oni i pojedziecie na najbliższy rajd katyński

  8. Dobro wraca czasami ale zło,krzywda,agresja -zawsze.Niech się zastanowią nakręceni medialnymi frazesami i politycznym przedwyborczym bełkotem, przed posunięciami łamiącymi obowiązujące prawo i przede wszystkim prawo motocyklistów do swobodnego przemieszczania się. Tradycja szacunku i życzliwości a przynajmniej tolerancji wśród nas ma dłuższą historię niż kadencja tego czy innego polityka lub rządzącej partii. Spokój i cisza nad tematem będzie oznaką naszego rozsądku.

  9. Racja Jarku. Szlag mnie trafia , że my motocykliści zostaliśmy tak wkręceniu w wojnę polsko- ruską na arenie medialnej. Gdyby było cicho to chłopy by przejechały , nikt by o tym nie wiedział i tyle. A tak znowu szlachetne akcje typu Motoserce, Motokropla psu na budę bo dla pismaków i politykasów tylko “Nocne Wilki ” i “Nocne Wilki”. Cały wic polega na tym ,że z tego co wiem w 2014roku te “groźne bandty” w powalającej hordzie 25 motocykli najechali nasz jedynie prawowity, prawdomówny i cudownie rządzony kraj ze cztery razy składając kwiaty pod pomnikami swoich bohaterów. I CO? I NIC?. Polska jak była tak jest .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here