Zaskakujący jednoślad. Z jeszcze bardziej zaskakującym napędem

-

Dobry tuning to prawdziwa sztuka. Ważna jest troska o detale, cierpliwość i odrobina artystycznej wizji. Nagrodą za trudy będzie przepiękny i całkowicie wyjątkowy custom, który zaskoczy wszystkich wokół. Oto przykład takiej przeróbki.

Są właściciele customów, którzy wykorzystują każdą okazję by pochwalić się swoim cackiem – biorą udział w zlotach, konkursach i dbają, by zdjęcia ich motocykla pojawiały się w prasie branżowej. Inni zaś zadowalają się samym faktem posiadania wyjątkowego jednośladu i tylko łut szczęścia może sprawić, że uda nam się obejrzeć ich dzieło w akcji.

Oto przykład pewnego skromnego mistrza tuningu, który włożył ogrom ciężkiej pracy w skonstruowanie czegoś tak pięknego, zaskakującego i… bezsensownego. Nie wiemy czy przybić mu piątkę czy popukać się w głowę. Tak czy owak – ten facet nas rozśmieszył.

Zaskakujący Harley

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY