Wyprawa motocyklowa 80-latków po Tajwanie. Dalszy ciąg słynnej reklamy

-

Jeszcze w tym roku zostanie zorganizowana wyprawa motocyklowa 80-latków dookoła Tajwanu. Pojadą śladami swych rówieśników, którzy stali się inspiracją do jednej z najchętniej oglądanych reklam w historii YouTube. 

Pamiętacie reklamę z 17 staruszkami z Tajwanu, którzy wybrali się w motocyklową podróż wokół kraju? Przepiękna, wzruszająca historia stała się teraz inspiracją dla dwóch Amerykanów. Peter Starr, dokumentalista i wydawca magazynu Motorcyclist wraz muzykiem Deanem Torrence (Jan & Dean), zorganizowali ekipę 19 motocyklistów w podeszłym wieku aby powtórzyć wyczyn Tajwańczyków. Tym razem śmiałkowie będą jednak cudzoziemcami.

Wyprawa motocyklowa 80-latków po Tajwanie planowana jest na wrzesień 2013 r. i powstanie z niej kolejny film. Ma zachęcać osoby w podeszłym wieku do aktywności, a jego hasłem przewodnim będzie (w wolnym tłumaczeniu) “Jak najwięcej aktywności hen do późnej aż starości”. Organizator, Peter Starr, który ma 72 lata również weźmie udział w wyprawie. Będzie najmłodszym jej uczestnikiem.

Szacunek, Panowie!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY