Jeszcze w tym roku zostanie zorganizowana wyprawa motocyklowa 80-latków dookoła Tajwanu. Pojadą śladami swych rówieśników, którzy stali się inspiracją do jednej z najchętniej oglądanych reklam w historii YouTube. 

Pamiętacie reklamę z 17 staruszkami z Tajwanu, którzy wybrali się w motocyklową podróż wokół kraju? Przepiękna, wzruszająca historia stała się teraz inspiracją dla dwóch Amerykanów. Peter Starr, dokumentalista i wydawca magazynu Motorcyclist wraz muzykiem Deanem Torrence (Jan & Dean), zorganizowali ekipę 19 motocyklistów w podeszłym wieku aby powtórzyć wyczyn Tajwańczyków. Tym razem śmiałkowie będą jednak cudzoziemcami.

Wyprawa motocyklowa 80-latków po Tajwanie planowana jest na wrzesień 2013 r. i powstanie z niej kolejny film. Ma zachęcać osoby w podeszłym wieku do aktywności, a jego hasłem przewodnim będzie (w wolnym tłumaczeniu) “Jak najwięcej aktywności hen do późnej aż starości”. Organizator, Peter Starr, który ma 72 lata również weźmie udział w wyprawie. Będzie najmłodszym jej uczestnikiem.

Szacunek, Panowie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here