Wirtualna wersja muzeum Hondy. Historyczne motocykle w Street View

-

Muzeum Hondy dostępne jest w usłudze Street View.  Pośród dziesiątek unikalnych pojazdów zgromadzonych na trzech poziomach zobaczymy bogatą kolekcję motocykli wyprodukowanych podczas 50 lat istnienia marki.

Honda Collection Hall zostało otwarte w 1998 roku i jest położone tuż przy torze wyścigowym w mieście Motegi. Podczas wirtualnej wycieczki mamy możliwość odwiedzenia wszystkich trzech pięter budynku. Aby zmienić poziom należy wybrać odpowiedni numer w panelu z lewej strony. Można również podziwiać muzealne eksponaty w 3D. Wystarczy mieć specjalne okulary i zmienić tryb za pomocą przycisku.

Motocykle znajdują się na końcu drugiego piętra, a kondygnacja trzecia w całości poświęcona jest sportom motorowym, więc znajdziemy tam nie tylko wspaniałe jednoślady, ale również wyścigowe samochody.

Honda nie jest pierwszą marką, która postanowiła zaprosić entuzjastów do wirtualnego muzeum. Wcześniej zdecydował się na to włoski producent Lamborghini (muzeum w Sant’Agata Bolognese) oraz Mazda udostępniając swoje muzeum w Hiroszimie w Japonii.

Honda Collection Hall


View Larger Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY