[TYLKO U NAS] Motocykle Ural zdobywają Azję. Po Ameryce kolej na Chiny

-

Jeszcze w tym roku Irbicka Fabryka Motocykli, producent Urala, otworzy kilka centrów dystrybucyjnych w największych miastach Chin. Poprzedzona telewizyjną kampanią reklamową sprzedaż rozpocznie się w kwietniu 2014 roku. 

Umowa dotycząca współpracy została podpisana z chińską firmą Yiqi Motorcycles Trading, jednym z największych w Chinach dystrybutorów jednośladów. Dwa pierwsze salony Urala zostaną otwarte jeszcze w tym roku w Pekinie i Szanghaju.

Chcemy, by w ciągu dwóch lat Chiny stały się pod względem wartości sprzedaży naszym drugim rynkiem, po Rosji. Na razie nie planujemy jeszcze w Chinach ani produkcji, ani montażu motocykli – powiedział Ilia Chait, generalny dyrektor fabryki Urala.

Ural – film promocyjny

Jak już informowaliśmy, motocykle Ural cieszą się ogromną i stale rosnącą popularnością w USA. Amerykanie kupują szczególnie dwa modele: wyposażony w wiosło Ural Jamal oraz Ural Gaucho Rambler.

Ural to jedyne jedyne na świecie motocykle, produkowane seryjnie z wózkiem bocznym z własnym napędem. Pierwsze motocykle Ural zeszły z taśm produkcyjnych w 1941 roku. Do tej pory wyprodukowano ponad 3 mln egzemplarzy.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY