Jeszcze w tym roku Irbicka Fabryka Motocykli, producent Urala, otworzy kilka centrów dystrybucyjnych w największych miastach Chin. Poprzedzona telewizyjną kampanią reklamową sprzedaż rozpocznie się w kwietniu 2014 roku. 

Umowa dotycząca współpracy została podpisana z chińską firmą Yiqi Motorcycles Trading, jednym z największych w Chinach dystrybutorów jednośladów. Dwa pierwsze salony Urala zostaną otwarte jeszcze w tym roku w Pekinie i Szanghaju.

Chcemy, by w ciągu dwóch lat Chiny stały się pod względem wartości sprzedaży naszym drugim rynkiem, po Rosji. Na razie nie planujemy jeszcze w Chinach ani produkcji, ani montażu motocykli – powiedział Ilia Chait, generalny dyrektor fabryki Urala.

Ural – film promocyjny

Jak już informowaliśmy, motocykle Ural cieszą się ogromną i stale rosnącą popularnością w USA. Amerykanie kupują szczególnie dwa modele: wyposażony w wiosło Ural Jamal oraz Ural Gaucho Rambler.

Ural to jedyne jedyne na świecie motocykle, produkowane seryjnie z wózkiem bocznym z własnym napędem. Pierwsze motocykle Ural zeszły z taśm produkcyjnych w 1941 roku. Do tej pory wyprodukowano ponad 3 mln egzemplarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.