Turystyczny Moto Guzzi Norge i klasyk Moto Guzzi V7 dostały nowe malowanie

-

Moto Guzzi zaprezentowało nowe wersje kolorystyczne dwóch swoich modeli: turystycznego GT8V Norge i klasycznego nakeda V7 Machines. Zmiany dotyczą tylko kolorystyki – mechanicznie modele pozostaną bez zmian.

Włoski producent, do niedawna zagrożony bankructwem, odnotował w pierwszym kwartale 2013 r.  wzrost sprzedaży prawie o jedną trzecią. Znaczna w tym zasługa modelu California, który okazał się wielkim hitem sprzedaży.

Włosi nie przewidują jak na razie zmian w obecnie produkowanych modelach. Dodanie nowych opcji kolorystycznych to raczej uśmiech w stronę dotychczasowych klientów. Luksusowy GT8V Norge będzie teraz dostępny w dwóch nowych wersjach: białej perłowej i brązowej mahoniowej. Obie z dopasowanymi kolorystycznie kuframi i pasem malowanym na zbiorniku paliwa.

Klasyczny Moto Guzzi V7 także będzie oferowany w dwóch nowych kolorach, nawiązujących do wyścigowych modeli z lat 70: srebrnym z ukośnym czarnym pasem na baku i czarnym z pomarańczowym pasem. Ukośne pasy znajdą się także na bocznej pokrywie.

Model V7 będzie także dostępny z czarnymi felgami i grawerowanym logo producenta.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY