Moto Guzzi zaprezentowało nowe wersje kolorystyczne dwóch swoich modeli: turystycznego GT8V Norge i klasycznego nakeda V7 Machines. Zmiany dotyczą tylko kolorystyki – mechanicznie modele pozostaną bez zmian.

Włoski producent, do niedawna zagrożony bankructwem, odnotował w pierwszym kwartale 2013 r.  wzrost sprzedaży prawie o jedną trzecią. Znaczna w tym zasługa modelu California, który okazał się wielkim hitem sprzedaży.

Włosi nie przewidują jak na razie zmian w obecnie produkowanych modelach. Dodanie nowych opcji kolorystycznych to raczej uśmiech w stronę dotychczasowych klientów. Luksusowy GT8V Norge będzie teraz dostępny w dwóch nowych wersjach: białej perłowej i brązowej mahoniowej. Obie z dopasowanymi kolorystycznie kuframi i pasem malowanym na zbiorniku paliwa.

Klasyczny Moto Guzzi V7 także będzie oferowany w dwóch nowych kolorach, nawiązujących do wyścigowych modeli z lat 70: srebrnym z ukośnym czarnym pasem na baku i czarnym z pomarańczowym pasem. Ukośne pasy znajdą się także na bocznej pokrywie.

Model V7 będzie także dostępny z czarnymi felgami i grawerowanym logo producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here