Touratech R1200 GS. BMW w wersji enduro na najtrudniejsze trasy

-

Dzięki Touratech popularny BMW R1200 GS jest jeszcze bardziej sportowy i off-roadowy. Niestety nie do kupienia. Zaprojektowany na specjalne zamówienie i zmodyfikowany motocykl jest bazą dla dalszych projektów.

Prototyp zyskał nową ramę pomocniczą, co zwiększyło prześwit o 7 cm. Nowe są także aluminiowy zbiornik paliwa i panel instrumentów z komputerem rajdowym zabezpieczonym wysoką osłoną w typowym dla Touratecha kształcie. Rama główna, chłodzony cieczą silnik i napęd z BMW R1200GS pozostały niezmienione.

Motocykl jest jedynie koncepcją i pokazem możliwości firmy Touratech, biorącej czynny udział w najważniejszych imprezach takich jak Rajd Dakar z własnym zespołem lub w roli sponsora. Doświadczenie nabyte podczas najtrudniejszych off-roadowych doświadczeń zaowocowało stworzeniem motocykla technicznie i optycznie unikalnego.

1 KOMENTARZ

  1. Wygląda trochę jak podróba KTMa . Tylko poco to wahaczowe zawieszenie przedniego koła które uniemożliwia założenie felgi 21 calowej?Skoro postawili na uterenowienie mogli zastosować normalne teleskopy jak w wersjach które biorą udział w Dakarze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY