Na europejskim rynku pojawiła się nowa nawigacja motocyklowa. GoRider oferuje wszystko to, co znamy z produktów konkurencji, a dostępny jest za znacznie niższą cenę. Niestety – na razie nie w Polsce.

GoRider Biker-II produkowany jest przez holenderską firmę GoRiderGPS. Urządzenie jest całkowicie wodoodporne zgodnie z normą IP57. Wyposażono je w 3,5-calowy wyświetlacz, który może być obsługiwany w rękawicy, system komunikacji bezprzewodowej Bluetooth oraz dedykowany uchwyt RAM z zabezpieczeniem przeciwkradzieżowym i kablem zasilającym.

Oprogramowanie pozwala na wytyczenie trasy z jak największą lub jak najmniejszą liczbą zakrętów, z drogami płatnymi lub bez nich, po autostradach lub bocznych drogach. Podobne opcje znajdziemy także w nowym TomTom Riderze 5. GoRider Biker-II oferowany jest w trzech wersjach: Basic, Pro i ProDuo.

Różnica między nimi polega na tym, że wersja Pro jest wyposażona dodatkowo w zestaw słuchawkowy Bluetooth, a wersja ProDuo – w dwa takie zestawy. Urządzenie wgrane ma mapy wszystkich krajów Europy, a także szczegółowe lokalizacje radarów i niebezpiecznych miejsc

Nas jednak najbardziej zainteresowała cena GoRider Biker-II, która wynosi odpowiednio: za wersję Basic 190 euro (820 zł), za wersję Pro 290 euro (1260 zł), ProDuo 380 euro (1650 zł).

Producent oferuje jeszcze znacznie droższą nawigację samochodową Excalibur (z wbudowanym głośnikiem) o przekątnej ekranu 4,3 cala.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.