Skuterowa ekipa ze Świebodzic w kolejnej podróży. Kierunek – Łotwa, cel – pomoc małej Hani!

-

Wszyscy uważnie śledzący polskie media motocyklowe na pewno kojarzą tę grupę sympatycznych facetów z Dolnego Śląska. Raz w roku porzucają swoje motocykle na rzecz małych skuterów 125, którymi wybierają się w dalekie podróże. Te wyjazdy, oprócz walorów turystycznych i towarzyskich, mają też szlachetny cel. Dzięki nim nagłaśniane są akcje pomocowe dla potrzebujących dzieci. 

Tak jest i tym razem. Świebodzicka ekipa rusza w swoją trzecią podróż, której celem jest stolica Łotwy, Ryga. Zapewne jak zwykle nie zabraknie przygód, zwątpień, ale też świetnej zabawy.

Czar klasyki. Dziesięć nowych skuterów 125 cm3 w stylu retro w sezonie 2023 [jaki skuter vintage typu Vespa na kat. B]

Jak mówi Paweł Nasiadka, jeden z organizatorów całego zamieszania:

Po zdobyciu chorwackiej Puli oraz alpejskich przełęczy Grossglockner i Stelvio nasze skutery wracają na trasę! Tym razem do przejechania mamy ponownie ok. 2600 km. Naszym celem jest Ryga! Po drodze chcemy trzymać się blisko Bałtyku. W tym roku nasze 125-tki pomogą nam rozpocząć sezon letni (a nie gonić końcówkę lata jak poprzednio).

Skuterowa ekipa ze Świebodzic w kolejnej podróży. Kierunek – Łotwa, cel – pomoc małej Hani!

Tak jak wcześniej swoim niestandardowym wypadem chcemy narobić nieco hałasu w słusznej sprawie. Tym razem jedziemy dla małej Hani ze Świebodzic. Hania potrzebuje odpowiedniego środka transportu aby łatwiej i sprawniej docierać na liczne zabiegi. Jeśli chcecie nas w tym wesprzeć zapraszamy na stronę na portalu SiePomaga.

Skuterowa ekipa ze Świebodzic w kolejnej podróży. Kierunek – Łotwa, cel – pomoc małej Hani!

My też zachęcamy do wsparcia potrzebującej dziewczynki, a chłopakom jak zwykle życzymy szerokości! Relację z wyjazdu będziecie mogli śledzić na stronie wydarzenia na Facebooku, a po wszystkim zapewne przeczytać ją w całości na naszym portalu. Jeśli jeździcie małymi jednośladami, 125 cm3, a nawet mniej, nie bójcie się spełniać swoich turystycznych marzeń. Wszystko się da, wszystko jest możliwe!

Skuterowa ekipa ze Świebodzic w kolejnej podróży. Kierunek – Łotwa, cel – pomoc małej Hani! Skuterowa ekipa ze Świebodzic w kolejnej podróży. Kierunek – Łotwa, cel – pomoc małej Hani!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY