Rewolucja w segmencie do 500 ccm. Nadjeżdżają małe motocykle BMW z Indii

-

BMW przygotowuje się do prezentacji nowej linii motocykli o pojemnościach poniżej 500 ccm. Jednoślady, które powstają w Indiach przy współpracy z koncernem TVS uzupełnią ofertę niemieckiego producenta w Europie.

Gama modeli o małych pojemnościach będzie zawierać różne typy motocykli. Wśród nich znajdziemy nakeda i enduro o pojemności ok. 250 ccm. Produkcją tych jednośladów zajmie się spółka, którą BMW utworzyło z indyjskim producentem, firmą TVS.

W tej chwili modelem o najmniejszej pojemności w ofercie bawarskiego producenta jest G650GS. BMW oferuje większość modeli w wersji dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2, jednak są to standardowe motocykle z zamontowanym ogranicznikiem mocy. Nowe jednoślady będą kuszącą alternatywą dla dotychczasowej oferty głównie z powodu znacznie niższej ceny.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY