Portal motovoyager.net został wyłącznym polskim partnerem Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Motocyklowych (FEMA). Wspólnie z naszymi europejskimi przyjaciółmi będziemy pracować nad projektem Riderscan.

Europejska Federacja Stowarzyszeń Motocyklowych to największa organizacja motocyklistów w Unii Europejskiej. Troszczy się o sprawy europejskich motocyklistów w pracach Komisji i Parlamentu Europejskiego. Przedstawia nasz, motocyklowy punkt widzenia i analizuje projekty ustaw i rozporządzeń pod kątem możliwości ich zastosowania wobec motocyklistów.

Priorytetem działalności FEMA jest troska o bezpieczeństwo motocyklistów. Jednym z najważniejszych projektów Federacji jest Riderscan – anonimowe badania skierowane do szerokiej społeczności motocyklistów w Europie.

Portal Motovoyager.net został przez FEMA wybrany jako wyłączny partner medialny w Polsce. Już niedługo wspólnie z europejskimi urzędnikami  będziemy zachęcać was do wypełniania ankiet, które pomogą naszym reprezentantom zatroszczyć się o odpowiednią infrastrukturę drogową, regulacje prawne i inne sprawy, które są dla nas ważne.

3 KOMENTARZE

  1. …o ile właściwie odbieram kontekst ,a postrzegam go jako rodzaj swoistej nobilitacji dla Motovoyagera ,pozostaje jedynie pogratulować wyróżnienia w nadzieji że i nasze głosy będą gdzieś tam usłyszane i brane pod uwage … .

  2. Niepokoi mnie trochę ten” priorytet działalności FEMA”. Czyli jak to ładnie ujęto ” troska o bezpieczeństwo motocyklistów”.Jak znam europejskich urzędników ich “troska” ma zawsze ma zawsze źródło w kieszeni tych o których się troszczą.

  3. AndrzejFJR ,- z pozycji “silniejszego” i tak zrobią co będą chcieli z naszym udziałem lub bez ,spróbować nie zaszkodzi .Jeżeli swoim małym udziałem nic nie polepszymy to z pewnością również i nie pogorszymy ,w świetle czego nie mamy raczej nic do stracenia .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.