Pierwszy salon Harley-Davidson w Wietnamie. Amerykanie przełamują lody

-

W Wietnamie otwarto pierwszy salon Harleya-Davidsona. Miłośnicy amerykańskich motocykli z tego kraju nie są już skazani na prywatny import wymarzonych maszyn. Za wietnamski salon odpowiedzialny jest dealer H-D z Singapuru.

Otwarcie nowego salonu zbiegło się w czasie ze zniesieniem przez władze oficjalnego zakazu poruszania się motocyklami o pojemności większej niż 175 cm3, który w oczywisty sposób podcinał do tej pory skrzydła miłośnikom potężnych cruiserów. W salonie wystawionych jest 27 motocykli, z różnych kategorii – Sportster, Dyna, Softail, VRSC i Touring. Oprócz sprzedaży oferowana jest też możliwość customizingu maszyn.

Obiekt zaopatrywany będzie przez oddział Harleya mieszczący się w Singapurze. Tam też załatwiane będą wszelkie sprawy związane z obsługą klienta, np. gwarancje. W przyszłym roku planowane jest otwarcie kolejnego salonu, w Hanoi. Miejmy nadzieję, że tym razem amerykańska operacja w Wietnamie okaże się mniej pechowa.

Konrad Bartnik
Konrad Bartnik
Motocyklista, perkusista, ojciec, wielbiciel dobrej kuchni i dużych porcji. Jego największa miłość to motocyklowe podróże – bliskie i dalekie, po asfalcie i bezdrożach. Lubi wszystko, co ma dwa koła, a najbardziej klasyczne nakedy ze szprychami i okrągłą lampą. Na co dzień drapie szutry starym japońskim dual sportem. Nie zbiera mandatów i nigdy nie miał wypadku. Bywa całkiem zabawny.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY