Patriotyczny KTM Super Duke 1290. Specjalna wersja na premierę w USA

-

KTM Superduke 1290 R w amerykańskich barwach narodowych przedstawiła firma projektowa współpracująca z KTM. Wyjątkowy, wyprodukowany tylko w jednym egzemplarzu motocykl ma być ozdobą amerykańskiej premiery Super Duke 1290.

Za projekt odpowiada studio projektowe KISKA. Projektanci ubrali potężnego streetfightera w typowo amerykańskim stylu.  Paski i gwiazdki uznano za odpowiedni akcent patriotyczny podczas tak doniosłego wydarzenia, jakim będzie premiera modelu w USA.

Amerykańscy miłośnicy KTM nie będą jednak zadowoleni z faktu, że producent nie przewiduje takiego malowania jako opcji w nowym Super Duke. Wersja “patriotyczna” powstała tylko w jednym egzemplarzu. Pomysłowi amerykańscy tunerzy już zacierają ręce przewidując, że ten pomysł stanie się hitem w lubujących się w narodowych barwach Stanach Zjednoczonych.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY