Noxgear Tracer 360. Kamizelka z rurek LED, która świeci [CIEKAWOSTKI]

-

Noxgear Tracer 360 to kamizelka zbudowana ze specjalnych świecących rurek LED. Dzięki tej właściwości może znakomicie poprawić widoczność motocyklisty w nocy. Zasilana jest zwykłymi bateriami typu “paluszki”.

Kamizelka wyposażona jest w specjalne świecące rurki światłowodowe, które zaprojektowano specjalnie pod kątem użyteczności w nocy i energooszczędności. Trzy baterie AAA (małe paluszki) zasilające układ, wystarczają na ok. 40 godzin ciągłej pracy. Urządzenie pozwala wybrać kilka trybów pracy: oświetlenie stałe, miganie i płynna zmiana kolorów.

Firma Noxgear jest w trakcie rozruchu, ale można zamawiać jej produkty na portalu Kickstarter. Podstawowa wersja świecącej kamizelki ma kosztować 45 dolarów (150 zł).

Świecąca kamizelka – film promocyjny

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY