BMW przedstawiło kilka nowości na przyszły rok. Pierwszą z nich jest nowa wersja sześciocylindrowca K1600GT. Druga dotyczy kilku zmian w specyfikacji najpopularniejszego motocykla w ofercie Bawarczyków: R1200GS.

BMW K1600GT będzie w przyszłym roku oferowany w wersji Sport, bazującej na standardowym K1600GT. Różnice to nowe malowanie Sakhir Orange/Black Storm Metallic (pomarańczowo-czarny), felgi w kolorze czarnym, mniejsza szyba oraz siodło o sportowym wzorze.

Cena tej wersji będzie wynosić 20 920 euro (90 677 zł), czyli ok. 400 euro (1700 zł) więcej od wersji standardowej.

Model BMW R1200GS, choć najświeższy w ofercie Bawarczyków, także doczekał się kilku pomniejszych ulepszeń. Przyszłoroczny GS będzie standardowo wyposażany w kontrolę trakcji z możliwością wyboru między dwoma trybami jazdy: deszcz i droga. Także amortyzator skrętu będzie teraz należał do wyposażenia standardowego.

Oddzielny pakiet Pro doda trzy tryby jazdy: dynamiczny, enduro i enduro pro. Każdy z tych trybów jest zintegrowany z ustawieniami zarówno kontroli trakcji i systemu ABS.

Każda z opcji, z wyjątkiem komputera pokładowego dla opcji Pro, może być zamawiana oddzielnie, nie zaś tak jak dotychczas w pakietach z innymi opcjami. Dotyczy to także systemu elektronicznej regulacji zawieszenia. Podstawowa wersja R1200GS kosztować będzie 14 400 euro (62 420 zł).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here