Nowe opony motocyklowe Dunlop ArrowMax StreetSmart. Do klasyków

-

Od nowego sezonu na rynku pojawią się nowe opony motocyklowe Dunlop ArrowMax StreetSmart. Zostały one zaprojektowane specjalnie do motocykli klasycznych.

Pomimo tego, że każdego roku pojawiają się coraz nowocześniejsze modele motocykli, wielu motocyklistów wciąż preferuje swoje stare, sprawdzone maszyny, jak Honda CB 750, Kawasaki Z1 czy BMW R90S. Klasyczne opony motocyklowe wykorzystywane są również przez całkiem sporą grupę entuzjastów motocykli retro, czyli weteranów. Chcą oni zachować klasyczny wygląd bieżnika, lecz równocześnie korzystać z najnowszych technologii. I właśnie dla nich firma Dunlop opracowała dość popularny w Polsce model ArrowMax GT501, którego następcą są właśnie opony ArrowMax  StreetSmart. W porównaniu do poprzedników mają one ulepszony skład mieszanki (dodano m.in. silikonu) oraz nieznacznie zmieniony kształt bieżnika. Jak zapewnia Dunlop, ma to wpłynąć na istotną poprawę właściwości jezdnych.

Dunlop zapewnia ponadto, że nowe opony motocyklowe ArrowMax StreetSmart są o 25% lżejsze od poprzedników, zwiększona natomiast została ich żywotność.

Opony dostępne będą we wszystkich popularnych rozmiarach  dla kół 16, 17 i 18 cali. Ceny w Polsce nie zostały jeszcze podane.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY