Własną wizję długo oczekiwanej następczyni Yamahy TDM900 przedstawił niemiecki magazyn Motorrad. Pomysł niemieckich dziennikarzy to ostre linie nawiązujące do modelu Super Tenere i zorientowanie na naprawdę trudny teren.

Pomysły na nową Yamahę TDM 900 przybrały na sile po prezentacji modelu MT-09. Znakomicie przemyślany i dopracowany motocykl może być idealną bazą dla różnych wersji przystosowanych do specyficznych wymagań nabywców.

Niedawno własny pomysł na Yamahę TDM900 przedstawił znany włoski projektant Oberdan Bezzi. Jego projekt był stylistycznie bardzo zbliżony do bazowego modelu – różnice to głównie nieco zwiększony prześwit i bardziej komfortowa pozycja kierowcy.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Pomysł niemieckich dziennikarzy jest znacznie bardziej radykalny – linie nowej TDM900 są zdecydowane i wyraziste, a szprychowe koła, osłona pod silnikiem i handbary sugerują terenowe przeznaczenie nowego modelu.

Idąc tropem kolejnych wersji MT-09 proponowanych przez Yamahę można przypuszczać, że nowa TDM900 będzie twórczym rozwinięciem bazowego modelu, nie zaś odrębnym motocyklem. Bardzo możliwe, że taka nieco “uterenowiona” koncepcja motocykla znajdzie swoją kontynuację w innych modelach linii MT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.