Nieoficjalnie: Harley-Davidson CVO Breakout będzie wycofany. Cięcia kosztów

-

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje o możliwym wycofaniu ze sprzedaży modelu Harley-Davidson CVO Breakout. Przypomnijmy: trafił on do salonów zaledwie przed kilkoma miesiącami.

Informacje o możliwym wycofaniu modelu Harley Davidson Breakout z oferty H-D są nieoficjalne. Pochodzą od dealerów: centrala miała im sugerować, by nie polecali modelu CVO Breakout klientom, ponieważ prawdopodobnie nie będzie on dostępny.

Powody takiej decyzji są niejasne – nie chodzi raczej o problemy mechaniczne, gdyż CVO do serwisów wzywany nie był. Przypuszczalnie jedną z przyczyn wycofania tego modelu może być wielka akcja cięcia kosztów, która pozwoliła amerykańskiemu producentowi zwiększyć zyskowność mimo dość wyraźnego spadku sprzedaży. Mogło się więc okazać, że zyski ze sprzedaży modelu CVO Breakout były by zbyt niskie.

Centrala Harley-Davidson w Milwaukee nie potwierdza tych doniesień ani im nie zaprzecza. Oczekuje się jednak, że oficjalne oświadczenie zostanie opublikowane w ciągu kilku dni.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY