Reklama

W sieci pojawiło się zdjęcie nowej MV Agusty Stradale. Motocykl to delikatnie zmieniona dla potrzeb turystyki wersja modelu Rivale wyposażona w kufry i szybę. Stradale ma być jedną z premier nadchodzących targów EICMA. 

MV Agusta znana jest z pięknych, charakterystycznych motocykli wykorzystujących zaawansowane technologie. Wciąż w pamięci mamy ubiegłoroczną nowość Turismo Veloce i ostatni produkt firmy z Varese – Dragster 800 RR. Na targi w Mediolanie zdolni Włosi przygotowali lekko turystyczną wersję popularnego nakeda – Rivale.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Reklama

W modelu Stradale rzuca się w oczy podobieństwo do głównego konkurenta – Ducati Hyperstrada. Zachwycają podobna smukła i dynamiczna linia, wrażenie lekkości i subtelne podkreślenie turystycznego przeznaczenia. Niewielkie kufry o dziwnym kształcie nie wystarczą z pewnością na długi wyjazd we dwoje, ale znakomicie pasują do bryły motocykla i są całkowicie wystarczające podczas weekendu w Alpach.

Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie w kufrach kierunkowskazów – mamy nadzieję, że nie będzie to oznaczało braku możliwości demontażu przestrzeni bagażowej. Podoba nam się znacznie obszerniejsza niż w Rivale kanapa oraz zgrabna szyba, która z pewnością uczyni dalsze podróże znośnymi.

[sam id=”11″ codes=”true”]

W ramie znajdzie się nowoczesny 3-cylindrowy rzędowy silnik o pojemności 798 cm3 i mocy 125 KM. Prawdopodobnie w opcji będzie także dostępny zintegrowany system kontroli silnika i motocykla (MVICS), który pozwala na dopasowanie charakterystyki pracy silnika i zawieszenia do osobistych wymagań i preferencji.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.