Reklama

Muzeum Ducati w Bolonii jest teraz dostępne w aplikacji Google Maps. Obiekt ma powierzchnię 850 m2 i obejmuje kolekcję około 40 motocykli wyprodukowanych w ponad półwiecznej historii marki.

Włoskie Muzeum Ducati co roku przyciąga ponad 40 tys. gości. Nieporównywalnie więcej osób może już teraz przenieść się do Włoch i obejrzeć niesamowitą kolekcję, obejmującą prócz jednośladów wiele pamiątek Ducati, galerię trofeów, jednostki napędowe i wiele innych. Kolekcja jednośladów obejmuje między innymi Ducati Cucciolo z 1946 roku oraz sportową serię Desmosedici.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Reklama

Główna sala oferuje ponad 30 modeli ustawionych wokół wielkiego czerwonego kasku. Dodatkowo dla odwiedzających dostępnych jest 7 sal tematycznych, a każda szczegółowo opowiada o części historii włoskiej marki powstałej w 1926 roku. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Ducati w Google Maps.

Muzeum Ducati (1)

Muzeum Ducati (2)

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. Bylem i polecam. Niestety muzeum nie jest otwarte caly czas. Sa trzy lub 4 tury w cagu dnia na ktore trzeba sie umuwic telefonicznie. Nr dostepny jest na wschodniej bramie patrzac od frontu fabryki. Mila blondynka mowi po angielsku i niemiecku wiec nie ma problemu z dogadaniem sie. Za to muzeum jest za darmo :) i w zwiedzaniu jest takze runda po fabryce, mozna popatrzec jak powstaja wloskie dukaty :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.