Motocyklowa kampania Volkswagena. System Side Assist i bezpieczeństwo

-

Volkswagen czyni życie bezpieczniejszym – to slogan nowej kampanii reklamowej modelu Tuareg. Kampania reklamuje nową technologię Side Assist, która pozwala dojrzeć w lusterku pojazdy znajdujące się w martwej strefie.

Nie jest tajemnicą, że ogromnym (i praktykującym) miłośnikiem motocykli jest Ferdinand Piech, prezes Grupy Volkswagen, do której należy też Audi. Jego miłość do motocykli jest tak wielka, że w kwietniu zeszłego roku zdecydował o zakupie Ducati – i to nie pojedynczego motocykla, lecz całej marki wraz z fabryką. Według nieoficjalnych informacji to on właśnie stał również za nowa kampanią Touarega oraz za wprowadzaniem do nowych modeli usprawnień, czyniących motocyklistów bezpieczniejszymi. Jedną z nich jest właśnie system Side Assist, który ostrzega kierowcę przed pojazdami znajdującymi się w martwej strefie w razie próby zmiany pasa i zajechania im drogi. System ten w standardzie wprowadzony jest właśnie do najnowszego SUV-a Volkswagena, modelu Touareg.

Ferdinandowi Piechowi, który niedawno wybrany został na prezesa przez akcjonariuszy na trzecią kadencję  życzymy dużo zdrowia, a nam wszystkim tego, by kiedyś miał okazję przekonać do swoich idei kogoś z polskiego Ministerstwa Transportu i Fotoradarów.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY