Volkswagen czyni życie bezpieczniejszym – to slogan nowej kampanii reklamowej modelu Tuareg. Kampania reklamuje nową technologię Side Assist, która pozwala dojrzeć w lusterku pojazdy znajdujące się w martwej strefie.

Nie jest tajemnicą, że ogromnym (i praktykującym) miłośnikiem motocykli jest Ferdinand Piech, prezes Grupy Volkswagen, do której należy też Audi. Jego miłość do motocykli jest tak wielka, że w kwietniu zeszłego roku zdecydował o zakupie Ducati – i to nie pojedynczego motocykla, lecz całej marki wraz z fabryką. Według nieoficjalnych informacji to on właśnie stał również za nowa kampanią Touarega oraz za wprowadzaniem do nowych modeli usprawnień, czyniących motocyklistów bezpieczniejszymi. Jedną z nich jest właśnie system Side Assist, który ostrzega kierowcę przed pojazdami znajdującymi się w martwej strefie w razie próby zmiany pasa i zajechania im drogi. System ten w standardzie wprowadzony jest właśnie do najnowszego SUV-a Volkswagena, modelu Touareg.

Ferdinandowi Piechowi, który niedawno wybrany został na prezesa przez akcjonariuszy na trzecią kadencję  życzymy dużo zdrowia, a nam wszystkim tego, by kiedyś miał okazję przekonać do swoich idei kogoś z polskiego Ministerstwa Transportu i Fotoradarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.