Moto Guzzi California 1400. Cruiser nafaszerowany technologią

-

W zalewie informacji płynących z zakończonych właśnie targów EICMA zginęły wieści dotyczące nowego cruisera Moto Guzzi. A szkoda, gdyż jest on najbardziej zaawansowanym technologicznie motocyklem tej niszowej, legendarnej włoskiej marki, która wciąż ma rzesze swoich wyznawców. 

Moto Guzzi California 1400 otrzyma m.in. 95-konny silnik V-Twin, ABS, system kontroli trakcji (jako pierwszy cruiser w historii), trzy mapy zapłonu i tempomat. Sześciobiegowa skrzynia dostarczy moc do tylnego koła poprzez wał napędowy. California oferowana będzie w kilku wersjach, m.in turystycznej touring z przednią szybą, twardymi bocznymi kuframi i dodatkowym oświetleniem.

Moto Guzzi po przejęciu przez Piaggio zmienił strategię, dodając zaawansowaną technologię i elektroniczne systemy w segmencie, w którym inni producenci oferują uboższe wersje motocykli. Model California montowany jest ręcznie we włoskiej fabryce Mandello del Lario, co nadaje temu cruiserowi dodatkowego uroku. Co ciekawe, jedna z wersji będzie posiadała dwukolorową czarno-białą kanapę i zbiornik paliwa, nawiązujący do linii California Highway Patrol  z 1971 roku.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY