Podczas ostatniej rundy Mistrzostw Polski Pit Bike SM w Toruniu wyłonieni zostali pierwsi zwycięzcy poszczególnych klas. W najliczniej obstawionej klasie Stock 150 tytuł Mistrza Polski zdobył nasz Michał Budziaszek, nie pozostawiając rywalom żadnych złudzeń i wygrywając wszystkie 3 wyścigi.

Choć warunki pogodowe podczas weekendu wyścigowego w Toruniu zmieniały się jak w kalejdoskopie, to Budziach #36 wygrał wyścig na mokrym, przysychającym i zupełnie suchym torze, zapewniając sobie tytuł Mistrza Polski w klasie Stock 150. Pomimo tego, że ten rok wyścigowy był zupełnie inny niż wszystkie poprzednie, Michałowi udało się wystartować na lokalnym podwórku, zgarniając najwyższy stopień podium. Najważniejsze zawody, w których wystartować miał Budziaszek to niemiecki Puchar R3 Cup, który został przełożony na 2021 rok za sprawą szalejącej pandemii COVID-19.

Michał “Budziach” Budziaszek zajmuje 2 miejsce w SimsonGP

Michał gratulujemy Ci tytułu Mistrza Polski i z niecierpliwością czekamy na kolejne starty! Powodzenia!

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych klas.