Metzeler dostawcą opon pierwszego montażu do BMW R 1300 GS [Tourance Next 2 i Karoo 4]

-

Metzeler dostawcą oryginalnych opon do nowego BMW R 1300 GS, niedawno zaprezentowanego szerokiej publiczności. Opony Tourance Next 2, będące na wyposażeniu podstawowym przeznaczone są głównie do użytku drogowego, natomiast opcjonalnie dostępne opony Karoo 4 przeznaczone są dla entuzjastów jazdy terenowej. 

W rozmiarach 120/70 R19 z przodu i 170/60 R17 z tyłu, opony Metzeler Tourance Next 2 zostały wybrane jako oryginalne wyposażenie wszystkich wersji R 1300 GS, oprócz modelu podstawowego także dla wariantów Trophy, Triple Black i Option 719 Tramuntana, natomiast opony Metzeler Karoo 4 są oferowane jako wyposażenie opcjonalne na życzenie.

Metzeler dostawcą opon pierwszego montażu do BMW R 1300 GS [Tourance Next 2 i Karoo 4]
Nowe BMW R 1300 GS, wyposażone w opony Metzeler Tourance Next 2 i Karoo 4, przeszło już pomyślnie testy na drogach i w terenie przez dziennikarzy zaproszonych na międzynarodową inaugurację prasową, która odbyła się w październiku w Maladze (gdzie Metzeler był partnerem technicznym imprezy). Dodatkowo w listopadzie odbyła się na południu Półwyspu Iberyjskiego prezentacja modelu dealerom BMW Motorrad z całego świata, którzy z kolei mogli docenić doskonałe połączenie nowego motocykla BMW i opon Metzeler.

Metzeler dostawcą opon pierwszego montażu do BMW R 1300 GS [Tourance Next 2 i Karoo 4]Decyzja BMW o ponownym zastosowaniu opon Metzeler jako oryginalnego wyposażenia nowego R 1300 GS jest potwierdzeniem solidnej i długotrwałej relacji pomiędzy obiema markami oraz dowodem na to, jak ważny jest wybór opon dla optymalnego zachowania motocykla na drodze, czy też poza nią.

Metzeler Tourance Next 2 – ze światowej premiery do mojego prywatnego motocykla [TEST, OPINIA, WADY, ZALETY] | Motovoyager

Opony Tourance Next 2 na wyposażeniu oryginalnym, w specyfikacji B, zaprojektowane specjalnie dla nowego BMW R 1300 GS, gwarantują nowy poziom osiągów w segmencie adventure i zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich motocyklistach, którzy korzystają z motocykla podczas długich podróży lub weekendowych wycieczek z pasażerem.

Metzeler dostawcą opon pierwszego montażu do BMW R 1300 GS [Tourance Next 2 i Karoo 4]

Tourance Next 2 w rzeczywistości zapewnia łatwe prowadzenie i poczucie kontroli na każdym zakręcie, dzięki neutralnemu zachowaniu gwarantowanemu przez radialną konstrukcję ze stalowym oplotem 0°, natychmiastową reakcję na hamowanie na mokrej nawierzchni, zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Długotrwałe osiągi przez cały cykl życia opony oraz komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, zarówno z pasażerem, jak i bez niego.

Metzeler dostawcą opon pierwszego montażu do BMW R 1300 GS [Tourance Next 2 i Karoo 4]

Dla tych, którzy chcą przesuwać granice swojej przygody z BMW R 1300 GS jeszcze dalej w terenie, dostępne są opony Karoo 4 jako wyposażenie opcjonalne. Te uniwersalne opony są w stanie zapewnić wzorową przyczepność w terenie, nawet w najgłębszym błocie, zapewniając jednocześnie doskonałą odporność na ścieranie, przecięcia i rozdarcia. Ponadto charakteryzują się doskonałym prowadzeniem na drodze, niezależnie od obciążenia i bardzo dobrymi parametrami na mokrej nawierzchni, również dzięki możliwości bardzo dobrej współpracy z systemami wspomagającymi jazdę.

Metzeler Karoo 4 – nieustraszone opony dla motocyklowego podróżnika w stylu adventure [TEST, OPINIA, JAKIE WADY, ZALETY] | Motovoyager

Oprócz nowego R 1300 GS, Metzeler dostarcza także opony do nowych F 900 GS i F 900 GS Adventure, wyposażonych w opcjonalne opony Tourance Next 2 lub Karoo 4. Inne modele BMW, które już pasują do opon Metzeler, to R 1250 GS (z Karoo 3), G 310 GS (z Tourance), R 1250 RT (z Roadtec Z8 M/C), R 1250 R i RS (z Roadtec 01), R 18 Roctane (z ME 888 Marathon Ultra) i K 1600 B, Grand America, GT i GTL (wszystkie z Roadtec 01).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY