Mel Gibson i walka na drodze w filmie “Zabójcza Broń 3” [W STARYM KINIE]

-

Autostrada z pewnością nie jest odpowiednim miejscem na rozładowanie własnych frustracji. Czasem jednak trzeba. Na przykład gdy jest się Melem Gibsonem i gra się w Zabójczej Broni.

Nie pamiętamy już dokładnie o co poszło chłopakom na policyjnych Kawach, ale pewnie o coś ważnego, bo konflikt przeniósł się aż na autostradę. Prawdziwa kanonada tak typowych dla amerykańskiego kina akcji ciosów jak prztyczek w nos, dźgnięcie w oko czy klepnięcie w ucho wzbogacona została prawdziwym kunsztem dźwiękowców. Odgłosy walki zapożyczyli oni prawdopodobnie z pierwszych gier komputerowych na ZX Spectrum.

Mel Gibson walczy na drodze


Zarówno walka, jak i technika jazdy obu bikerów wyglądają równie realistycznie co obietnice obniżenia akcyzy na paliwo, ale ponieważ to Mel Gibson, jesteśmy w stanie mu uwierzyć. Zresztą – w końcu wygrywa.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY