KTM prezentuje nowe wersje na rok 2014 modeli enduro KTM EXC i SX

-

W europejskiej ofercie KTM pojawiły się modele EXC i SX w specyfikacji na rok 2014. Oprócz licznych zmian w silnikach i ramach producent wprowadził także specjalną wersję modeli EXC: Six Days.

Wszystkie modele otrzymały nowe zbiorniki paliwa i błotniki przednie. Większość zmian mechanicznych ma na celu poprawę wydajności – osiągnięto to m. in. przez przeprojektowanie głowic cylindrów, komór spalania i, w niektórych przypadkach, zmianę map zapłonu. Czterosuwowe modele SX-F zostana wyposażone w tę samą pompę paliwa, którą posiada seria EXC, co da klientom możliwość montażu większych zbiorników paliwa z katalogu PowerParts.

Kilka zmian dotyczyło obniżenia wagi: przeprojektowano prowadnice łańcucha, a nowa molibdenowa rama modeli EXC wykonana została z rur o cieńszych ściankach.

W ofercie pojawiła się także specjalna wersja modeli EXC: KTM Six Days Edition. Nazwa nawiązuje do sukcesów pomarańczowych w Międzynarodowym Enduro Sześciodniowym.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY