Aplikacja Yanosik w Polsce stała się hitem i cały czas zyskuje na popularności, mimo tego, że po piętach depcze mu gigant Google. Wraz z nową aktualizacją twórcy wykonali krok milowy – teraz aplikacja bardzo szczegółowo poinformuje nas o nieoznakowanych radiowozach krążących po okolicy.

Funkcja komunikowania o patrolu policji w aplikacji Yanosik działa już bardzo długo, jednakże najczęściej taka informacja była mocno okrojona. Użytkownik dostawał tylko i wyłącznie komunikat o nieoznakowanym patrolu w okolicy. Nowa aktualizacja przyniesie gruntowne zmiany – teraz lektor będzie informował kierującego o numerze rejestracyjnym, modelu auta oraz nazwie ulicy lub numerze drogi na którym ostatni raz było widziane. Dodatkowo dowiemy się też z jakiego miejsca zostało dodane zgłoszenie oraz jaka odległość dzieli nas od mundurowych.

Aby cieszyć się z korzystania z nowej funkcji należy pobrać nową aktualizację aplikacji, która dostępna jest na IOS oraz Androida.

Jest to ukłon twórców aplikacji w stronę wszystkich kierowców, którym od lipca tego roku grozić będzie utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości ponad 50 km/h także poza terenem zabudowanym.

Naszym skromnym zdaniem każdy motocyklista powinien wyposażyć się w Yanosika.

9 KOMENTARZE

  1. żadne “janosiki” nie są mi do niczego potrzebne. jeżdżę mniej więcej zgodnie z przepisami i to mi wystarcza. świadczy o tym ponad 1M przejechanych kilometrów motocyklami i samochodami. nie pozdrawiam IDIOTÓW.

    • stary – to miejsce nie dla ciebie – januszujesz na drodze i sie przyp….. do tych co może chcą szybciej – łaski nie robisz że nie pozdrawiasz – tymczasem. Królu prawego kierunkowskazu. Wyprzedziłeś coś kiedyś w życiu – czy dostaniesz hertz klekoten jak włączysz kierunek w lewo? :) – 1M km – imponujące – w drodze do pracy przez 40 lat?

  2. Kilka lat temu gdzieś doczytałem że włoski odpowiednik Yanosika pomyślał realnie o motocyklistach i wprowadził na rynek opaskę na rękę , która ostrzega wibrowaniem o “niebezpieczeństwach” Włoskim motocyklistom bardzo to przypadło do gustu. Napisałem nawet do Yanosika sugestię, zapytanie czy biorą pod uwagę wprowadzenie podobnego gadżetu u nas. Niestety bez odpowiedzi… :(

    • Klimat implikuje ilość motocyklistów- w słonecznej Italii jest ich nieco więcej i sezon zazwyczaj trwa “nieco” dłużej niż w deszczowej Polsce. Stąd ilość potencjalnych klientów jest mniejsza- a to oznacza mniej korzystną relację koszt-zysk dla firmy. Tak myślę. Albo Yanosik nie docenił niszy na rynku i konkurencja ma teraz szansę….

  3. Zaktualizowałem aplikacje a mimo to dalej komunikat ten sam o nieoznakowanych co był. Żadnych szczegółów gdzie co i jak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.