Każdy, kto czyta ten artykuł raczej jest motocyklistą lub osobą związaną z motocyklami. Gdy sobie wyobrazimy utratę jednośladu, szargają nami najgorsze emocje. W takiej sytuacji są właściciele dwóch niżej opisanych sprzętów. W brutalny sposób skradziono im pojazdy, na które z pewnością długo pracowali. Jako brać motocyklowa pomóżmy im odnaleźć to co zostało im zabrane.

Sprawa tyczy się dwóch pojazdów, jednym z nich jest Harley Davidson NIGHT ROD (już odnaleziony przez Rutkowskiego) oraz wciąż poszukiwane Suzuki GSX-R 1000 w kolorze biało-czarnym. Całe zajście miało miejsce we Wrocławiu, przy ul. Wiejskiej 11a. Złodziej przyjechał białym Mercedesem VITO, na który zapakował skradziony motocykl.

Prezentujemy zapis monitoringu, na którym widać sprawcę obu kradzieży. Apelujemy, szczególnie do środowiska polskich motocyklistów, o uważne obejrzenie tego materiału. Każdy, kto rozpozna osobę tu prezentowaną proszony jest o kontakt pod nasz numer alarmowy 600 007 007. Wszystkim zapewniamy anonimowość

– przekazuje Krzysztof Rutkowski, który zajmuje się tą sprawą.

Oto zapis z monitoringu:ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.