Liberty Motors otwiera w podwarszawskim Piasecznie największy w Europie salon motocyklowy

-

W poniedziałek, 15 czerwca 2020, ulica Puławska 44 w Piasecznie staje się najgorętszym adresem dla każdego miłośnika motoryzacji. Tego dnia otwierają się drzwi do największego salonu motocyklowego w Europie.

Salon Liberty Motors Piaseczno będzie najnowocześniejszym multibrandowym obiektem należącym do struktury LM w całej Polsce. Na przestrzeni blisko 3000 metrów kwadratowych zaaranżowana została kompleksowa przestrzeń dla wszystkich klientów. W zupełnie nowym, zbudowanym od podstaw i według najnowszych standardów budynku znajdzie się przedstawicielstwo takich marek jak: Ducati, BMW, Yamaha, a także Vespa, Piaggio, Aprilia oraz Moto Guzzi.

Olbrzymia powierzchnia to olbrzymie możliwości i jeszcze bardziej ambitne plany rozwoju w branży motocyklowej. – To, czym chcemy się wyróżnić, to jasno określona wizja oraz kierunek, w którym podążamy. Stworzenie największego salonu motocyklowego w Europie to duże wyzwanie, któremu stawiliśmy czoła. Liberty Motors Piaseczno to miejsce unikalne nie tylko ze względu na jego potencjał przestrzenny, ale także bezkonkurencyjną wartość dla klientów, którym dajemy możliwość dokonywania wyboru między kilkoma markami, w jednym miejscu i czasie – mówi Michał Zoll, Członek Zarządu Liberty Motorcycles.

Pod adresem Puławska 44 w Piasecznie,oprócz wielkich brandów motocyklowych, znajdzie się również największy salon IM Inter Motors, gdzie będzie można zakupić produkty znanych i cenionych dostawców odzieży, kasków oraz akcesoriów motocyklowych. Oferowane będą produkty min.: ALPINESTARS, SPYKE, ADRENALINE, NOLAN, OXFORD, FLY, SHARK, SHOEI i wiele innych.

Ponadto olbrzymi salon motocyklowy zapewniać będzie kompleksową obsługę serwisową, która w najlepszy z możliwych sposobów będzie odpowiadać na zmieniające się wymagania współczesnego rynku motoryzacyjnego.

Nowy salon to także nowoczesny serwis w mistrzowskiej obsadzie – profesjonalizm, doświadczenie i najwyższa jakość – to trzy najważniejsze jego filary. Jak zapewnia sam Tomasz Kędzior, jego kierownik – Serwis motocykli w Liberty Motors to znacznie więcej niż tylko naprawa. To kompleksowe usługi na najwyższym, światowym poziomie, dzięki którym motocykle naszych klientów zawsze będą gotowe do bezpiecznej drogi. 600 metrów kwadratowych zaawansowanej powierzchni serwisowej, kilkanaście stanowisk naprawczych, najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki – mamy wszystko, by sprawnie obsłużyć każdy motocykl. – dodaje wielokrotny mistrz polski i jeden z najlepszych w kraju mechaników motocyklowych.

Oprócz doskonale wyposażonego magazynu części w Liberty Motors zorganizowany został system logistyczny pozwalający na przyprowadzenie i odebranie motocykla z serwisu w każdym, wygodnym dla klienta czasie.

Liberty Motors w nowej lokalizacji rozwijać będzie również Centrum Szkodowe dla motocykli, które zapewni profesjonalną i sprawna naprawę motocykla w systemie bezgotówkowym, z możliwością wypożyczenia pojazdu zastępczego.

Nowy salon Liberty Motors, który zastąpi dotychczasową lokalizację przy ulicy Łopuszańskiej 36, znajduje się w północnej części Piaseczna tuż przy południowych dzielnicach Warszawy. Bezpośredni dostęp do DK79 zapewnia szybki i komfortowy dojazd do takich dróg jak S2, S8, NS oraz A2, które gwarantują dogodny dojazd/wyjazd w kierunku Poznania, Łodzi, Katowic i Krakowa.

Harmonijny dostęp do tras wylotowych w kierunku Poznania, Łodzi, Katowic i Krakowa to również jedna z większych wartości nowego obiektu. Zależało nam bowiem na stworzeniu miejsca, które nie tylko doskonale obsłuży naszych Klientów biznesowo, ale także stanie się miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i dzielenia się swoją pasją pośród motocyklistów z całej Polski – podkreśla Prezes Zarządu Liberty Motorcycles, Jarosław Miernik.

Nie tylko motocykle – Yamaha Marine

Dział marine Yamahy cieszy się coraz większą popularnością. Z każdym rokiem Polacy bardziej doceniają aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Liczba żeglarzy, motorowodniaków i wędkarzy stale rośnie, a Yamaha marine wie, jak być najlepszym partnerem zarówno w zakupie biznesowym, jak i czysto hobbystycznym – mówi Michał Zoll.

Wyposażenie salonu stanowi bogata oferta wszystkiego, czego można i warto używać na wodzie. Skutery wodne, silniki zaburtowe spalinowe i elektryczne, pontony i łodzie, a także wszelkiego rodzaju dodatki i akcesoria marine. Od stylowych ubrań, aż po atrakcyjne dodatki do sprzętu pływającego. To wszystko dostępne dla każdego Klienta odwiedzającego największy salon motocyklowy w Europie – Liberty Motors.

Sprawdźcie i przekonajcie się sami – odwiedźcie salon LM w Piasecznie już dziś!

Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY

Porządki w CEPiK. Od nowego roku nie zachowasz czarnych blach po zakupie starszego motocykla

Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, choć coraz doskonalsza, wciąż pełna jest nieaktualnych danych. Zamazują one nieco statystyki dotyczące liczby i statusu pojazdów zarejestrowanych w...

Gdzie są te motocykle i motocykliści? Dlaczego praktycznie nie widać nas na naszych drogach i ulicach?

Ponad 1 milion zarejestrowanych motocykli, ponad 1 milion zarejestrowanych motorowerów. Sprzedaż nowych jednośladów rok do roku rośnie o 20%, według danych z CEPIK za...

Geniusz kamuflażu. Motorowerem bez tablic uciekał przed policją, schował się w kuriozalnym miejscu

Motorowery, z racji lichych osiągów, nie dają większych szans na ucieczkę przed kimkolwiek, nie tylko przed policją. Taką świadomość musiał mieć 31-letni mieszkaniec Wrocławia,...

Potwór w bieli. Ducati Monster w nowym malowaniu Iceberg White

Monster to wyjątkowy model w gamie Ducati. Zwinny naked o sportowych osiągach jest obecny na rynku od 30 lat i stanowi jeden z fundamentów...

Prawie 200 punktów karnych i mandaty na ponad 35,5 tysiąca zł – nowy patomotocyklowy rekord Polski?

Co my wiemy o kumulacjach… Motocyklista uciekający przed policją przez Pasłęk zebrał zestaw zasług, który średnio mieści się w głowie. Niezatrzymanie się do kontroli,...