Koniec zakazu w Brent? Brytyjscy motocykliści wygrywają bitwę

-

Po interwencji Brytyjskiego Stowarzyszenia Motocyklistów zniesiono sławny już zakaz ruchu dla motocykli na Rainsford Road w mieście Brent. Przypomnijmy: poszło o spokój pacjentów pobliskiego szpitala i emerytów.

Jak już informowaliśmy, ponad miesiąc temu w Brent, jednej z podlondyńskich miejscowości  władze całkowicie zakazały ruchu motocykli na jednej z dróg. Zakaz został wprowadzony eksperymentalnie pod naciskiem pacjentów zlokalizowanego tam szpitala oraz mieszkańców licznych domów spokojnej starości, którzy skarżyli się na wyścigi uliczne i hałas.

Po zmasowanej akcji Brytyjskiego Stowarzyszenia Motocyklistów niesprawiedliwy zakaz hołdujący zasadzie odpowiedzialności zbiorowej najprawdopodobniej uda się cofnąć. Brytyjscy motocykliści przekonywali, że warto skuteczniej egzekwować prawo wobec kierowców, którzy stwarzają realne zagrożenie, niż nakładać bezpodstawną karę dla pozostałych użytkowników.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY