Nowy jednocylindrowy model Kawasaki może zastąpić obecny na rynku model Ninja 300. Będzie silną konkurencją dla Hondy i KTM, którzy w małolitrażowych sportach postawili właśnie na moc z singla.

Obecny na rynku model Kawasaki Ninja 300 jest silnym konkurentem w klasie małolitrażowych sportowych motocykli w zakresie osiągów i obsługi. Jednak cena maszyny jest znaczenie wyższa tych, które trzeba zapłacić za modele innych producentów. Dla przykładu, za Hondę CBR250R bez ABS zapłacimy 4199 dolarów (12 800 zł), za wersję Ninja 300 również bez układu ABS trzeba zapłacić 800 dolarów więcej (15 300 zł).

Według indonezyjskiej strony TMCblog.com nowe Kawasaki, którego szpiegowskie zdjęcia niedawno publikowaliśmy, ma jednocylindrowy silnik o pojemności 250 cm3. Koła i hamulce wyglądają prawie identycznie jak w Ninja 300, a ramę wykonano ze stali.

Być może nowy model Kawasaki dotrze również na europejski rynek motocyklowy, gdzie producenci prześcigają się w tworzeniu oferty małolitrażowych sportów dla młodych kierowców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.