BMW rozpoczyna akcję wizerunkową w dalekiej Japonii. Cztery egzemplarze nakeda R nine T trafiły w ręce najlepszych miejscowych stylistów. Rezultaty ich pracy poznamy za kilka miesięcy.

BMW R nine T to klasyczny naked bike, który od początku reklamowany jest jako idealna baza do wszelkich przeróbek i stylizacji. Można to zrobić samemu, bazując na przebogatym katalogu fabrycznych akcesoriów lub powierzyć to zadanie profesjonalnym motocyklowym stylistom. Takim, jak fantastyczna czwórka z Japonii.

[sam id=”11″ codes=”true”]

bmw2

Shiro Nakajima, Hideya Togashi, Go Takamine i Kaichiro Kurosu to mało znane w Europie nazwiska, ale w opętanej manią customizingu Japonii to bardzo poważane persony. BMW przekazało każdemu z nich nowiutki egzemplarz R nine T i dało wolną rękę w kwestii przeróbek. Za kilka miesięcy poznamy wyniki ich pracy, które mogą być zaskakujące i zachwycające.

Po japońskich designerach możemy spodziewać się świeżego i odważnego spojrzenia na klasyczne linie europejskiej maszyny. BMW R nine T jest tylko pozornie łatwy w tuningu. Przekonali się o tym m.in. projektanci z niemieckiego studia Urban Motors, których niezbyt udaną stylizację opisywaliśmy niedawno.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here