Hayabusa w wersji na rynek japoński. Na pokładzie elektroniczny system opłat

-

Suzuki ujawniło pierwsze szczegóły nowego modelu GSX 1300 R Hayabusa w specjalnej edycji tylko na rynek japoński. W wyposażeniu standardowym znalazł się układ kontroli trakcji i ciekawostka – elektroniczny system opłat drogowych.

Silnik Hayabusy osiąga moc 197 KM i dostarcza 155 Nm momentu obrotowego. Jak wszystkie egzemplarze ze sportowej rodziny Suzuki z roku modelowego 2014, Hayabusa została wyposażona w ABS oraz S-DMS (Suzuki Driver Mode Selector). System ten umożliwia efektywne zarządzanie mocą oraz wybór jednej z trzech map zapłonu, co umożliwia dopasowanie charakterystyki silnika do warunków drogowych i osobistych preferencji. Kontrola trakcji jest dostępna w pakiecie podstawowym.

Suzuki stawia także na wygodę użytkowników. Elektroniczny system ETC (Electronic Toll Collection) umożliwia przejazd przez bramki poboru opłat bez zatrzymania. Wniesienie opłaty za przejazd płatnym odcinkiem drogi i zatwierdzenie całej operacji odbywa się za pomocą wskaźnika na panelu kontrolnym. Według producenta to pierwszy taki motocykl w Japonii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY