Nowy koncept Husqvarny. Odpowiedź KTM na pytania o przyszłość szwedzkiej marki

-

Wcielona do struktur KTM szwedzka marka Husqvarna zaprezentuje podczas mediolańskich targów EICMA nowy koncept motocykla. KTM unika ujawniania jakichkolwiek szczegółów związanych z tą premierą dając spore pole do domysłów.

Przyszłość legendarnej szwedzkiej marki pozostaje wielką niewiadomą. Nowy właściciel, Stefan Pierer, który jest jednocześnie szefem KTM robi wszystko, by uczynić Huskę integralną częścią koncernu z Mattighofen. Nie jest jasne czy Husqvarna pozostanie odrębną marką wykorzystującą własne rozwiązania techniczne czy stanie się jedynie klonem KTM pomalowanym na inny kolor.

Niedawna decyzja Husqvarny o skupieniu się wyłącznie na linii off-road wskazuje, że prototyp przygotowywany na targi EICMA będzie miał takie właśnie przeznaczenie. Oficjalne oświadczenie mówi, że prototyp będzie “wizualną wskazówką” co do przyszłych modeli Huski. Wygląda na to, że Austriacy przygotowali wreszcie jasną i konkretną odpowiedź dotyczącą przyszłości Husqvarny.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY