Harley-Davidson zbuduje motocykl do nauki. W planach także jednoślad elektryczny

-

Motocykl dla początkujących i motocykl elektryczny – te dwie dwie elektryzujące nowości zapowiedział Harley-Davidson podczas obchodów 110. rocznicy powstania marki. Jeszcze kilka lat temu taka sytuacja byłoby nie do pomyślenia.

Harley-Davidson, który skupiał się dotychczas na białych mężczyznach powyżej 35 roku życia, jakiś czas temu postanowił otworzyć się na nowych klientów – kobiety i młodych miłośników marki. Mimo, że konserwatywnym fanom trudno było zaakceptować te zmiany, decyzja okazała się słuszna ekonomicznie i pozwoliła poprawić wyniki sprzedaży.

Teraz Harley, chcąc podbić kolejną grupę klientów, poszedł jeszcze dalej. Ogłosił, że planuje wprowadzić na rynek motocykl dla początkujących z widlastym silnikiem o pojemności 500 cm3 i poważnie rozważa budowę motocykla elektrycznego.

Harley-Davidson wprowadzając nowe modele łagodzi wizerunek marki, a na przejęcie jego dotychczasowej pozycji – producenta prawdziwych amerykańskich motocykli – apetyt ma przejęta przez koncern Polaris w 2011 roku firma Indian Motorcycles. W następnych latach wielu posiadaczy największych Harleyów, zrobi zapewne tak jak bohater publikowanej przez nas niedawno reklamy.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY