Energica EGO to elektryczny motocykl, który powstał na bazie doświadczeń w sporcie. Podczas tegorocznej edycji targów EICMA odbędzie się oficjalna premiera motocykla łączącego nowoczesną technologię, innowacje i włoską tradycję.

Napędzana elektrycznie Energica EGO ma moc 134 KM, generuje moment obrotowy o wartości 195 Nm i osiąga maksymalną prędkość 240 km/h. Producent gwarantuje zasięg 150 km przy zachowanej średniej prędkości jazdy 70 km/h.

Producent jednośladu, grupa CRP, wprowadził również innowacyjny system zarządzania energią, który obsługuje odzysk energii podczas hamowania silnikiem oraz hamulec elektryczny w powiązaniu z układem ABS. Zapewnia to doskonałą wydajność, ponieważ system jest niemal perfekcyjnie zintegrowany z baterią.

Maszyna powstała we współpracy z firmami Enel, Efacec, Cobo i Phoenix Contact. Podczas tegorocznych targów Enel i Efacec, firmy z branży energetycznej zaprezentują własne stacje ładowania, gdzie odwiedzający będą mogli się zapoznać z nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi eksploatację elektrycznych jednośladów.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.