Energica EGO to elektryczny motocykl, który powstał na bazie doświadczeń w sporcie. Podczas tegorocznej edycji targów EICMA odbędzie się oficjalna premiera motocykla łączącego nowoczesną technologię, innowacje i włoską tradycję.

Napędzana elektrycznie Energica EGO ma moc 134 KM, generuje moment obrotowy o wartości 195 Nm i osiąga maksymalną prędkość 240 km/h. Producent gwarantuje zasięg 150 km przy zachowanej średniej prędkości jazdy 70 km/h.

Producent jednośladu, grupa CRP, wprowadził również innowacyjny system zarządzania energią, który obsługuje odzysk energii podczas hamowania silnikiem oraz hamulec elektryczny w powiązaniu z układem ABS. Zapewnia to doskonałą wydajność, ponieważ system jest niemal perfekcyjnie zintegrowany z baterią.

Maszyna powstała we współpracy z firmami Enel, Efacec, Cobo i Phoenix Contact. Podczas tegorocznych targów Enel i Efacec, firmy z branży energetycznej zaprezentują własne stacje ładowania, gdzie odwiedzający będą mogli się zapoznać z nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi eksploatację elektrycznych jednośladów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.